Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A realitás talaján maradva ti...

Norby666 kérdése:

A realitás talaján maradva ti hisztek a tudatos álomban? És hogy ez mindenkinek meg tanulható-e?

Figyelt kérdés

2013. nov. 10. 17:59
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
rágugliztam pár oldalra nem akarok feleslegesen beszélni. [link] [link] [link] :-)
2013. nov. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Köszi a linket,itt tényleg lehet pár érdekességet olvasni róla. Ezek szerint csak én találtam olyan oldalakat,ahol elég értelmetlenül van leírva.
2013. nov. 11. 12:40
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
nekem volt kb kétszer. Nem érdemes sok energiát fektetni bele, ha nem vagy valamilyen látó, mert nem pihen közben az agyad, ezért akár káros is lehet.
2013. nov. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim válasza:

Nekem pont 2 napja volt egy ilyen álmom. Képes voltam repülni meg átteleportálni egy falon. De nem úgy, hogy most én repülök és kész, hanem erősen koncentrálnom kellett. Mindenesetre szeretnék még ilyen álmokat. :)


Nem tanultam, hogy hogyan lehet, csak valahogy rájöttem, hogy ez nem valóság, hanem az álmom, így bármit megtehetek. De utána felkeltem, kiestem a REM-fázisból. :(

2013. nov. 12. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Nekem egy bugyuta módszerem van erre az egészre. Én többnyire 'rájövök' arra, hogy az éppen csak egy álom. Le szoktam ellenőrizni, alvás közben nem érzek fájdalmat, ha azt önmagamnak okozom. És onnanstól enyém a pálya, azt teszek, amit akarok. Bár az most már engem is érdekelne, hogy hogyan is lehet úgy eljutni az álomvilágba, hogy kezdetektől én vagyok a főnök :)
2013. nov. 12. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 Panther Black válasza:

Szia. Igen hiszek a tudatos álomban. Szerintem megtanulható. Habár én soha sem tanultam mégis képes vagyok rá. szerintem nagyon függ az emberek gondolkodásmódjától és világnézeteiktől (h miként reagálnak dolgokra) Mivel az emberi agy "fejleszthető" bármit megtudunk tanulni ;)

Ez az egyik kedvenc "képességem" mert ízelítőt nyerhetek a határtalanságból és szabadságból. igaz álom, de hihetetlen jó :) az h képes vagy bármire, a tudat...olyan energiákkal töltheti fel az embert ami teljes egészében kihatással lehet a napjaira. Mindannyiunknak járna ez a kis "pihenő"...

2013. nov. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Igen,ez megtanulható mindenkinek. Hasznos is,bár sokan azon a véleményen vannak,hogy inkább pihenjen az agy álmunkban. Én minden egyes álmomra emlékszem, megtanultam a módszert,mert így akartam.
2013. nov. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 Domcy99 válasza:
Ha álmodok nekem gyakorlatilag mindig tudatos. tudom hogy álmodok, és én irányítom az egészet.
2013. nov. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Én régebben ha rosszat álmodtam tudatosan fel tudtam kelteni magam bármien helyzetben.Még akkor is ha előtte nem is tudtam hogy álmodom. Most a hugom meséli,hogy ő is tudja. Mikor kisebb voltam, és elalvás előtt arra gondoltam mennyire hiányzik X eg y sokszor álmodtam azt hogy vele vagyok
2013. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Panther Black válasza:

figyelembe kel venni azt is h sokan összekeverik! a tudatos álmot (ami olyan mint a valóság. pl most ülsz a gépe előtt)

Minden más maximum lucidus, vagyis féltudatos álom kategóriába sorolható.

biztos történt már meg veletek az h álomból felkeltek mert "kelni kell" s közben még eredetileg álmodtok. ez az egyik biztos jele annak h az álom nem volt tudatos csak "fáltudatos".

2013. nov. 22. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!