Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Sikerült helyreállítani?

Sikerült helyreállítani?

Figyelt kérdés
Van itt olyan olvasó, akinek sikerült helyreállítania a kapcsolatát megcsalás után, úgy, hogy a párjával közösen felgöngyölték az ide vezető okot, okokat, megbocsájtottak és aztán kéz a kézben tiszta szívből tudták folytatni a kapcsolatot?
2013. nov. 11. 22:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem minden értelmes, intelligens pár így tesz. Közösen dolgozza fel az idevezető okokat és levonja a tanulságot. Kérdés, olvasnak-e itt ilyenek? Az már nehezebb kérdés.
2013. nov. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen,nekünk sikerült.Már 3 év eltelt a megcsalás óta.Elmondhatom,hogy bizonyított,érdemes volt megbocsátani,újrakezdeni.Jobb lett,mint előtte volt...
2013. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nektek is gratulálok, kedves második! Nekünk is sikerült és jobb azóta minden, mint régen! Nagyon felértékelődik ilyenkor egy komoly kapcsolat, ami felül tud emelkedni ilyen akadályokon is!
2013. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm:) Én is örülök, mert ritkán olvasni itt ilyet...Jó tudni, hogy sikerülhet,és másnak is sikerült,ez reményt adhat a tanácstalanoknak...


Kérdező,hasonló cipőben jársz,azért érdekel?

2013. nov. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem járok ilyen cipőben, csak volt itt egy kérdés, ahol a férjet megcsalta a feleség a méretekre hivatkozva, ott kommenteltem hogy érdemes ilyenkor a dolgok mélyére nézni és feltárni az igazi okokat, és nem volt nagyon népszerű a meglátásom. Ezért voltam kíváncsi, hogy mások is vannak akik így látják mint én, sőt akiknek ez az életben is sikerült. De örülök, hogy igenis, van olyan aki felnőtt módon tud ilyenkor viselkedni és meg is van az eredménye. Minden hozzászólónak tartós boldogságot kívánok! Köszönöm a válaszokat!
2013. nov. 12. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!