Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Akinek ellaposodott a házasság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek ellaposodott a házassága, hogyan sikerült újra életet lehelni belé?

Figyelt kérdés
2013. júl. 2. 19:40
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Új életet lehelni belé?A gyermekek miatt!Sajnos hiába próbáltuk szinesebbé tenni a házasságunkat,nem ért sikerrel...Szerintem kevés ember van,akinek sikerül teljesen helyrehoznia.
2013. júl. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk elmaradozott a szex és folyton otthon ültünk. Egy szép napon kinyilvánítottam, hogy mostantól kezdve néhány hónapig nem nyúlhat hozzám, semmi szex ne legyen, viszont egyfolytában programokat szerveztem, mindig mondtam, hogy szeretnék elmenni ide-oda, hogyan szervezzem, van-e kedve velem jönni, vagy hívjak barátnőt. Rendszerint volt kedve velem jönni és nem tudom, hogy a sok közös élmény, vagy a kifejezett tiltás hatására, de minduntalan szerezkezni akart... Nálunk ez segített, ekkor még nem volt gyerek, így szerencsére könnyen tudtunk elmászkálni. Tévézésről is leszoktunk, helyette minden este kiválasztottunk egy filmet, amit aztán megbeszéltünk, ettől valahogy közelebb kerültünk egymáshoz.
2013. júl. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem be kell szervezni egy szeretot, lehetoleg az is hazas/nos legyen. Aztan 1-2 ev mulva hatha visszater mindenki a sajat hazatajara uj erokre kapva.
2013. júl. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én vetettem fel,hogy mi vonzotta bennem őt anno?Miért kezdeményezett?Meg a múltat meséltük el egymásnak,amit még nem egymással éltünk meg.Meg azt ki mikor hány évesen vesztette el a sz..zességét,kivel,milyen volt?Ilyenek ...azóta ugyanaz a borzongás van bennünk mint anno 16 éve.bár a szerelem bennünk sosem múlt, mindig jelen volt csak kicsit rohantunk az élettel.Most meg minden más ráér csak mi létezünk!!!
2013. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mihaly reg: na ez a házasság halála. Megújítani csak őszinteséggel lehet bármilyen kapcsolatot, a szerető pedig örök sebet okoz, akkor is, ha nem derül ki.
2013. júl. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!