Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Illuminátus irányította...

Illuminátus irányította Valósidejű elmekontroll zajlik?

Figyelt kérdés

A következő sorok olvasását csak azoknak ajánljuk, akik rendkívüli módon nyitottak a hihetetlen dolgokra is. A hírünk bár meglehetősen elrugaszkodott a valóságtól, nem zárhatjuk ki, hogy akár ez is lehetséges. Persze aligha lesz bárki, aki szerint teljes a valóságtartalma a következő soroknak, az extrém összeesküvés elméletek kategóriájába mindenképp belefér.


Egy aggasztó [link] került napvilágra. A videó egy weboldalra mutat, [link] amely legalább annyira bizarr, mint maga a videó. Miről szól mindez? A nanotechnológia valóban megfertőzött minket? A weboldalon több illuminátus szimbólikát is felfedezhetünk.



A videó és a weboldal állítása szerint mindannyian meg vagyunk fertőzve egy nanotechnológiai alapú kórral, amely biológiai úton az agyunkba integrál egy úgynevezett BioAPI egységet, hogy az elménket összekösse egy mesterséges intelligencia által felügyelt kvantumszámítógéppel.


A chemtrailekkel kiszórt vírus, amely egyszerre organikus és nem organikus a természetben, alumínium részecskéket használ fel ahhoz, hogy nem organikus BioAPI rendszert építsen fel az agyban. Miután az egység installálva lett az agyunkban, a gondolataink az éterbe lesznek vezetve. Valójában tehát az egység olvassa a gondolatainkat, irányítja az elménket és befolyásolja minden döntésünket. Figyel minket, amikor alszunk. Minden gondolatunk nyomon van követve valós időben.


Ez lenne a Fázis 1. A Fázis 2-ben kiemelt személyek lesznek megfigyelve. A Fázis 2-ben a rendszer a kiemelt személyek mellett azokat is megfigyeli, akik kapcsolatba lépnek az illető körül. A videó szerint a valós idejű elmekontroll egy világméretű folyamat, elképesztő dolgokkal. Külön nagy figyelmet szentelnek annak, hogy ez az információ ne derüljön ki. Kevés az időnk mielőtt a fények végleg kihunynak. A videó és az oldal szerkesztői szerint van gyógymód a betegség kezelésére. Van remény. A túlélés választás. Kövesd a fehér nyulat…



2013. nov. 18. 14:00
1 2 3 4 5
 31/41 A kérdező kommentje:

A napidoktorban magyar nyelven is olvashat az ember a gondolatolvasásról és a Népszabadságonline sem meszél mellé, mivel ilyen oldalak nem engedhetik meg maguknak ezt tudományos szinten.


Az, hogy mérnök vagy egy anoním oldalon mindenki mondhatja.


A mikrohullámokkal a gondolatok közvetíthetőek, de ezek csak információegységek nem szükséges nagy energia hozzá. Ha érdekel az általam korábban linkelt forrásokban részletesen utánaolvashatsz.


Én nem fogok angol nyelvű lapokban bogarászni, részben mert olyan sok forrás található, másrészt a törzsközönség nem ért angolúl és számomra fontos, hogy mindenki megértse miről van szó. Javaslom már ne offolj többet a kérdésemhez

2013. nov. 18. 19:37
 32/41 anonim ***** válasza:

"Ha érdekel az általam korábban linkelt forrásokban részletesen utánaolvashatsz."


Igen, olyan forrásokban, amelyek írójának láthatóan fogalma sincs, mi a különbség a hang és az elektromágneses sugárzás között.. teljesen hiteltelen.


Amit viszont te szemmel láthatóan képtelen vagy felfogni:

Az, hogy 70-90%-os biztonsággal felismerhetőek bizonyos nagyon primitív szavak a gondolatokból, még nagyon-nagyon-nagyon messze van a gondolatolvasásról.

2013. nov. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 Béla Őrangyal szekta ***** válasza:
Az illuminátusok már a spájzban vannak!
2013. nov. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/41 anonim ***** válasza:
Gondolkozz már, ha létezne is ez a sok baromság, akkor miért hagynák hogy erre gondolj(feltéve ha azt akarják, hogy ne tudj róluk)?
2013. nov. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 anonim ***** válasza:

>A következő sorok olvasását csak azoknak ajánljuk, akik rendkívüli módon nyitottak a hihetetlen dolgokra is.


Én nyitott vagyok, tehát megvizsgálok új ötleteket is. És amit írsz, az alaptalan, logikátlan, szükségtelen, értelmetlen, működésképtelen és kivitelezhetetlen. Tökéletesen belefér az extrém összeesküvések közé.


>A weboldalon több illuminátus szimbólikát is felfedezhetünk.


Hűha! Én meg felfedeztem, hogy minden eber arcán KÉT illuminátus jelkép is van! MINDENKIÉN! A szemről beszélek, ha nem esne le. Ez TIZENNÉGYMILLIÁRD illuminátus szimbólum! Úristen, most hirtelen sokkal rosszab lesz mindannyiunk élete!

2013. nov. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/41 A kérdező kommentje:

Logikus gondolkodások lenne ezeket az egyszerű, de értelmetlen kifogásokat átlátnátok !


Ha megakadályoznák, hogy ne tudjunk erre gondolni, amit jelenleg nem lehetséges, akkor arra mindenki felfigyelne és az emberek közösen összefognának ellenük, amit nem akarnak.


Ezek nagyon is valós dolgok !! Orvosi és egyéb hírportálokból linkeltem. Az más kérdés, hogy ezek integrálása köztudomásban nem tőrtént meg, de nyílván ezt nem fogják a rabszolgák orrára kötni.


Az USA elit légi hadseregének parancsnokai is közvetlen agyba sugározza a parancsokat.

2013. nov. 19. 20:20
 37/41 anonim ***** válasza:
De ha nem tudsz rá gondolni, akkor honnan tudnád hogy egyáltalán létezik, te retard?
2013. nov. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/41 Információ Kapitány ***** válasza:
100%

Érdekes, de a társadalmunk egyre inkább hasonlít a Conan-ben, vagy az Akirában felvázolt társadalomhoz. Hedonista, ostoba, mindent elhinni képes.


-Korrupt politikusok (lásd parlament)

- Tolvajok, rablók (mindennapi dolog)

- Ostoba szekták, vallások és ideológiák alakulnak ki (Ti)

- Kőkemény megaarcok írtják baltával azt az ostobát aki az utukba áll valami még ostobább bálvány nevében ( Én )

2013. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 anonim ***** válasza:

"Ha megakadályoznák, hogy ne tudjunk erre gondolni, amit jelenleg nem lehetséges, akkor arra mindenki felfigyelne és az emberek közösen összefognának ellenük, amit nem akarnak. "


Értem én, hogy nem lehet mindenki nyelvfilozófus, na de ez már tényleg durva. Ha nem tudunk rá gondolni, nem tűnhet fel, mert egyáltalán úgy nem is tudnánk a létezéséről. És ez az érv megfordítva is igaz, ha képesek manipulálni a gondolatokat, akkor az, hogy az emberek rájönnek, valójában a manipulálók akarata. [Persze ez teoretikus, mert még mindig nincs semmilyen bizonyíték arra, hogy ilyesmi létezne.]


Az emberi agyban generált minimális áramerősség kevés ahhoz, hogy több tíz/száz kilométerre lévő vevőegységhez eljusson a jel a kis nanoketyeréből. A valódi nanokutatásnál tényleg próbálkoztak az emberi testnedvekben lévő elektrolitok felhasználásával, de amennyire én tudom, az sehol nem tart még.


"Ezek nagyon is valós dolgok !! Orvosi és egyéb hírportálokból linkeltem"


Persze, én meg a kockás fülű nyúl weboldaláról.


[link]


Tessék, ezt nézd, ne a világhelyzetét.


[Meg sem jegyzem, hogy egy hiteles orvosi oldal mondjuk pl. a pubmed, de ott nem hinném, hogy ilyen fas.zságokról találnál bármit is.]


"de nyílván ezt nem fogják a rabszolgák orrára kötni. "


Tehát, akkor te illuminátus vagy? És valójában csak meg akarod vezetni a reptoid ellenállást?


"Az USA elit légi hadseregének parancsnokai is közvetlen agyba sugározza a parancsokat."


Fogd már fel te egysejtű, hogy amit belinkeltél az az akusztikus fegyverekről szól, amiket főként tömegoszlatásra használnak.

2013. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/41 A kérdező kommentje:

napidoktorban magyar nyelven is olvashat az ember a gondolatolvasásról és a Népszabadságonline sem meszél mellé, mivel ilyen oldalak nem engedhetik meg maguknak ezt tudományos szinten.


Az, hogy mérnök vagy egy anoním oldalon mindenki mondhatja.


A mikrohullámokkal a gondolatok közvetíthetőek, de ezek csak információegységek nem szükséges nagy energia hozzá. Ha érdekel az általam korábban linkelt forrásokban részletesen utánaolvashatsz.


Én nem fogok angol nyelvű lapokban bogarászni, részben mert olyan sok forrás található, másrészt a törzsközönség nem ért angolúl és számomra fontos, hogy mindenki megértse miről van szó. Javaslom már ne offolj többet a kérdésemhez

2013. nov. 21. 16:02
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!