Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Titeket manipuláltak már egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket manipuláltak már egy kapcsolatban? Vagyis az egészet a másik fél irányította, kb. róla szólt.

Figyelt kérdés
2013. márc. 12. 10:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem.Én nem hagynám magam manipulálni,annál önfejűbb vagyok.
2013. márc. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ez abban az esetben van és fordulhat elő, ha Te jobban szereted őt, mint ő Téged

igen voltam N

2013. márc. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
2: megírta konyhanyelven. ha manipulálható vagy, akkor sérülékeny az önértékelésed, torz az önképed, és ráadásul valszeg így is nőttél fel, hogy valaki irányított. tehát gyakorlatilag keresni fogod azokat az embereket, akik vagy hasonló problémák miatt, vagy tiszta rosszindulatból manipulálni fognak. menj terápiára, vagy olvasgass a kodependenciáról
2013. márc. 12. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mit kell azon érteni, hpgy ő irányitotta? Megmonta mit csinálj, hova menjetek vagy mi?? Nem értem a kérdést én ilyennel még nem tlaálkoztam. Egy kapcsolat kompromisszumokról szól. Egyenjogúság van. A párom Oroszlán volt "az állatok királya" irányitó és vezető személyiség de még ő se tudta megmondani mit csináljak, nem viselem el senkitől. Viszont most, hogy kidobott paradox módon úgy érzem egyre inkább a hatása alá kerültem. Most már nem kéne, hogy érdekeljen mégis úgy táncolok ahogy fütyül. Próbálom kivonni magam persze de ez nem megy egyik napról a másikra amig szerelmes vagyok hatalma van felettem.
2013. márc. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen, mai napig nem tudtam magamnak megbocsátani hogy olyan hülye voltam.
2013. márc. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen :-(

Iszonyatosan szerelmes voltam, és azt hittem kölcsönös. Mire észbe kaptam a kedvéért leépítettem a barátaimat, anyagi csődbe mentem, otthagytam a jólfizető állásomat és azóta úgy ülök otthon a két gyerekkel, hogy alig vannak emberi kapcsolataim, ha munka lenne kilátásban azonnal keresztbe tesz, baromira élvezi, hogy függök tőle anyagilag :-(

Magamnak köszönhetem, most próbálok belőle felállni. nagyon nehéz.

2013. márc. 12. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!