Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halak férfi, halak nő. Lehet...

Halak férfi, halak nő. Lehet jó, tartós kapcsolat?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Több mint 1 éve vagyunk együtt a párommal, mindketten halak jegyűek vagyunk. Eddig jó a kapcsolat, szerintetek a két jegy összeillik? Lehet valóban tartós, hosszútávú a dolog? Vagy ti milyen kételyeket találtok ebben az egészben??

2013. nov. 25. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Amíg egyikőtöket ki nem fogják merítőhálóval, addig működhet :) Viccet félretéve, nem a horoszkóptól függ egy kapcsolat. Nekem is ajánlották a skorpiót, bikát, és pont azokkal nem jöttem ki jól. Ellenben a kerülendő mérleggel jól megvoltam. Abszolút nem lehet ilyenekre adni, főleg ha csak a napjegyet nézed. Ha már valaki elemez, akkor a teljes horoszkópot vegye figyelembe az aszcendenstől kezdve. Egyébként ha azt mondjuk, hogy nem illetek össze, akkor szakítasz vele még a jó kapcsolat ellenére is?

Nem akartalak megbántani, de sajnos nekem nem vált be a horoszkóp és másnak sem a környezetemben.

2013. nov. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszadó! :) Pont emiatt kérdezősködöm, mert sokaktól hallottam, hogy így meg úgy, azonos jegyűek között nem lehet igazán jó kapcsolat, meg stb stb. Mi pedig több mint 1 éve jól megvagyunk, nem úgy nézünk ki, mint akiknél nem működne a dolog. Egyszerűen nem értem a túlsó oldal gondolatmenetét, reméltem itt megtudok 1-2 dolgot a gondolatvilágukról, vagyis hogy miért nem működhet?!. Eszemben sincs szakítani, még akkor sem, ha rajtad kívül mindenki azt mondja hogy nem lesz jó! Majd ha úgy érzem hogy nem jó, akkor igen, de az sem a horoszkópunktól lesz függővé tehető. :))))
2013. nov. 25. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez is jó példa arra hogy a horoszkóp nem határoz meg egy embert. Akik vakon hisznek benne ott valami gond lehet.
2013. nov. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Captain Hindsight válasza:
az akváriumomban gond nélkül elvannak
2013. dec. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Halak nő vagyok, szerintem ez egy álom lehet. :D Csodaszép!
2013. dec. 26. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!