Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek használ az imádkozás?

Szerintetek használ az imádkozás?

Figyelt kérdés
Mármint úgy gondolom, hogyha arra kérem, az Istent, hogy holnap legyen szép idő, akkor szerintetek,ugyanakkora eséllyel lesz, mintha nem is tettem volna semmit?

2013. nov. 29. 19:59
1 2
 1/15 II.Dartheon ***** válasza:
95%
nem hiszem, az ilyen általános dolgoknál nem.. és amúgy is, miért tenné meg Isten azt, hogy csak a te kérésedre szép idő legyen? Lehet, hogy a földnek az eső utáni vágya (vagy a kellő rossz idő szükség- és időszerűsége) nagyobb mint a tiéd a szép időre.
2013. nov. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Shai-Hulud ***** válasza:
100%
És ha én meg esőt szeretnék, akkor vajon melyikünknek fog kedvezni? :D
2013. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
Az időjárást egyszerű fizika befolyásolja, semmi köze ahhoz hogy te imádkozol vagy sem.
2013. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

látod kérdező!

az ima, elvileg áldás lenne, csak arra szabadna használni, és mégis megjelenik az önös érdek, nálad is meg minden embernél, h csak az én imámat teljesítsd...sajnos ez így nem fog menni, de ezt te is tudod, csak reménykedsz, hátha...:)

2013. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
73%
Természetesen nem használ. Semmilyen hatással nincs a világra.
2013. nov. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
48%

Igen, a 4-esnek igaza van. De minden imát önös érdek vezet, nem?

Hiszen mindig akarnak valamit az emberek, azért imádkoznak, nem?

Én nem vagyok vallásos ember. Ennek ellenére biztos vagyok benne, hogy van valami felsőbb rendű erő, ami mozgatja a világot. De nem gondolnám, hogy bárki ember kérésére bármin változtatna. Túl kicsik vagyunk mi ahhoz.

2013. nov. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
48%
nem használ de csak azért mert nincs is isten!! ezt a baromságot el hinni, nem semmi
2013. nov. 29. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
a lelkészünk szokta mondani, hogy imádkozni lehet, de az már nem mindegy, hogy azt hogyan is tesszük. Imádkozni is meg kell tanulnunk. :) Először is köszönjük meg azokat a dolgokat, amiknek örülünk. lehetnek bármi apró dolgok, pl. kisütött a nap, találkoztam egy régi ismerőssel, stb. Utána kérjünk valamit, amire akkor éppen szükségünk van. Majd képzeljük el azt, hogy már a miénk az a valami és ez milyen hatással lesz az életünkre. ezután zárjuk le az imát és a kedved is jobb lesz tőle :) Egy naponta legalább 7 perces imádság rendbe hozhatja az életünk bármely területét :))))
2013. nov. 30. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

A rákosok is meggyógyulnak tőle.


nem.

2013. nov. 30. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Létezik isten.Ne a templomba vagy a mennybe keressük hanem magunkban.Az isten bennünk van.Egy csepp vagy aki odaadta magát az óceánnak.Te hát nem lesz napsütés ha azért imádkozol.Csak akkor fog létre jönni az amit kívánsz ha saját magad teszel érte.
2013. nov. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!