Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » A Imádkozás elűzi a gonosz...

A Imádkozás elűzi a gonosz szellemeket?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 12:37
1 2
 1/16 anonim válasza:
91%
erre nem lehet egyértelmű és hasznos választ adni. hit kérdése.
2009. dec. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

-.-

___

2009. dec. 25. 12:57
 3/16 anonim ***** válasza:
91%

Nézd, én a gonosz szellemekbe sem hiszek, szóval...


De ha te hiszel bennük, akkor ez tűnik a leghatásosabb módszernek :) Vagyis nagyon mást nem tudok elképzelni. asszem vannak még ezoterikus megoldások is.

2009. dec. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
77%
12:54-es vagyok. hiába küldesz -.- jeleket akkor is elég fura kérdés ez. de ha hiszel a szellemekben akkor esetleg még médiumokkal is megpróbálhatsz beszélni. elég sok médium mozog köztünk mostanában. az más dolog hogy ezeknek a nagy része csaló.
2009. dec. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
79%

ne '-,-' jelezz, mert erre tényleg nem lehet egyértelmű választ adni. és tényleg CSAK a hit kérdése... gyakorlatilag nincs több hozzáfűzni való.


Isten hívő vagy? Nem? Akkor az imádkozást eleve felejtsd el. Az nem úgy megy, hogy hopp itt egy szellem, gyorsan imádkozok mert láttam az TVben, hogy olyan is van, és akkor elmegy... HIT kérdése... semmi más.

2009. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:

Én még úgy tanultam, hogy az imádkozással Istenhez beszélsz, és szó sem volt gonosz szellemekről. Ettől függetlenül én hiszek bennük...


u.i.: használj álomfogót

2009. dec. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sztem az ima igenis segít. Valamint nem szabad félned, ha létezne is a gonosz, biztos az emberek félelméből merítene erőt.
2010. jan. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
14:14 vagyok. Ja és sztem ez egyáltalán nem fura kérdés. Láttam már ennél sokkal de sokkal furábbat és meghökkentőbbet. :D
2010. jan. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
ajj 14:43 mindig elírok valamit -.-
2010. jan. 16. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
14.46 - igen, persze, hogy segíthet. De ahhoz hinned kell Istenben, hogy imával megkérd a "szellem" elűzésére. Mint ahogy erre már egy előző válaszomban utaltam.
2010. jan. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!