Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Mi történik velem? ( bővebben...

Mi történik velem? ( bővebben lent )

Figyelt kérdés

Arra gondoltam hogy eladom az ördögnek a lelkem és abban a percben valami nagyon rossz érzés fogott el.

Elmondtam egy imát és elmúlt. De azóta nagyon rossz útra tért az életem, állandóan rossz kedvem van , a barátommal is veszekedünk. Késztetést érzek hogy imádkozzak, templomba menjek.

Esténként érzem hogy figyel valaki és mikor kinyitom a szemem akkor valami fekete figyel engem vörös szemekkel. Belülről valami azt súgja mondj el egy imát és jobb lesz minden. Akkor elmondok egy imát és eltűnik... Nem tudom mi történik!



2012. nov. 30. 19:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
a túlvilági erők harcolnak a lelkedért
2012. nov. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Épp megőrülsz szerintem :D
2012. nov. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
mesélnél nekem még erről?
2012. nov. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 krétavirág válasza:
Ezt egyszer én is kijelentettem..hasonló érzéseim voltak ,de szerintem csak bebeszéltam magamnak és féltem is ,az pedig nagy úr és az ember sok hülyeséget képzel ilyenkor.Ne féljél probálj meg nyugodni és elfelejteni.Buta kijelentés volt és kész.
2012. nov. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 poet1 válasza:

Tudnod kell, hogy automatikusan semmi sem száll el az éterben. Nem tudom,milyen vallású vagy,de azt azonban igen mit kell tenned. Nekem is volt hasonló megtapasztalásom. Befogadtad Jézust a szívedbe? A Biblia alapján nem lehet a hitbe beleszületni,és ha Istennel rendezni akarod a dolgaid,ennek ez az első lépése. A saját lelked nem elég erős,h ezt magadtól legyőzd. Keresd meg a megtérő imát a neten,de tudd,h ez felelőséggel jár. Ha megtetted, Isten uralma alá jut az életed. Ezek után köszönd meg Istennek,h örök életed van,végül mondd ki ezt HITTEL:

JÉZUS NEVÉBEN MEGTAGADOK MINDEN SÁTÁNI PAKTUMOT, MERT MÁR JÉZUSHOZ TARTOZOM! MEGTAGADOK MINDEN KAPCSOLATOT A GONOSZ SZELLEMEKKEL ÉS KIJELENTEM,HOGY SZABAD VAGYOK JÉZUS NEVÉBEN JÉZUS VÉRE ÁLTAL MINDEN GYÖTRELEMTŐL ÉS NYOMÁSTÓL.MERT A SZENT SZELLEM ÉL BENNEM! KÖSZÖNÖM ISTENEM,HOGY MEGHALLGATTÁL,ÉN ELKÖTELEZEM MAGAM MELLETTED JÉZUS NEVÉBEN ÁMEN!

ha ez megvan, fogadd el ha nem is látod rögtön. Olvasd soakat a Zsoltárok kónyvét magadra vonatkoztatva. Ha kérdésed van,írj!

2012. dec. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%
Jézus egy kiprojektált figura, hogy segítsen eldönteni mi a jó vagy rossz, segítsen megszabadítani a félelmeinktől. Egy bizonyos pontig az önmagukat menedzselni képtelen emberek hasznos mankója, viszont lehet egyenesen káros is. Éppen ezért Jézuskát én meghagynám karácsonyra, a kérdezőnek pedig az önismeretet és emberismeretet tanácsolnám minél mélyebb szinten elsajátítani. Az előre mutat.
2012. dec. 3. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
bebeszéled/bebeszélted magadnak..:)
2012. dec. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Az ördög benned van! Sőt a te részed, ami a visszafojtott érzelmekből, téves azonosulásokból, és nevelési mintákból áll. Akkor adod el a lelkedet az ördögnek amikor engeded hogy ez az éned felülkerekedjen rajtad. Ilyen pszichés állapotok akkor tudnak kialakulni ha érzelmileg elfojtott életet élsz. Azaz ha dühös vagy dühöngj, ha keserűség ért sírj! Éld meg az érzelmeidet teljes mélységükben!!!
2012. dec. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
és akkor ez az állapot is meg fog szűnni.
2012. dec. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszt, de en egesz nyugodt ember vagyok .. Sírni meg sírok eleget.:)
2012. dec. 6. 17:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!