Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Az 'Új Világrend' feltétlen...

Az 'Új Világrend' feltétlen rossz dolog?

Figyelt kérdés

Állítólag nem az, elhozza a totális békét és biztonságot, jólétet a földre.

Születésszabályozással csökkentik drasztikusan a populációt, az erdőket újraültetik, senkinek sem lesz hiánya anyagi javakban és tiszta, fejlett technológiákat fogunk használni mindenütt.


[link]



2013. dec. 6. 15:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép mese. De mivel mindenkinek van különvéleménye soha sem fog bekövetkezi, mert mindig lesz valaki, aki keresztbe tesz az új világnak.
2013. dec. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak egy álom. :-)
2013. dec. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem olyan biztos, a fejlett kormányok már kezdenek átállni a totális kontrollra és a zöld technológiákra. Ázsiával lesznek csak problémáink.
2013. dec. 6. 16:02
 4/18 A kérdező kommentje:
De én inkább arról beszélek, hogy a "New world order" egy összeesküvés elmélet és általában az emberiség rabszolgasorsba döntésével hozzák összefüggésbe. Ezért írtam, hogy szerintem ez bullshit.
2013. dec. 6. 16:03
 5/18 anonim válasza:
72%
Hát igen az illuminati nem igazán úgy képzeli az új világot ahogyan te és nem csak születés szabályozással csökkentik hanem durvábban oltásokkal,vírusokkal,háborúkkal azok sem a pénzért vannak ugyanis nekik ott van a fed akkor meg van pénz is az új világ egy korlátolt világ csippekkel a bőröd alatt tele agymosottakkal akárcsak most ne várd hogy megvalósuljon mert kiveszik az összes öröm a világból.
2013. dec. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Én teljesen az új világrend kineveltje vagyok : egész nap RTL, TV2, Barátok köztet nézek, agymosott vagyok, kb fogalmam sincsena világ működéséről, nem tudok gondolkozni se rajta, megcsinálom ész nélkül amit mondanak meg ilyesmik.


és jó így nekem. Rajtam lemérheted az új világrendet, amiben mindenki ilyen lesz mint én :))


alig várom már

2013. dec. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Mindenki óvakodjon az új világrendtől gondolom, hogy nem akarunk AdamskY firkagyárosként végezni. Barátok közt című sorozatot nézve. :))
2013. dec. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Peti7 ***** válasza:
1,és 5 igazatok van.Kinek tetszene hogy mindig tudják hogy hol van,és mit csinál.
2013. dec. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ha létezik is ilyen új világrend összeesküvés, én valahogy nehezen képzelem el, hogy pusztán jó szándékból akarnák uralmuk alá hajtani a világot.

Nem volt még a történelemben olyan hódító, aki ne önös érdekből hódított volna..

2013. dec. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

George Adamsky: van más TV csatorna is... .

Amúgy is, hülyeség az Új világrendes dolog. Gondolj csak bele: az országok, függetlenek szeretnek lenni. Az emberek sem olyanok, hogy ebbe belemennének, . A TV által, meg csak az lesz hülye, aki engedi magát.

2013. dec. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!