Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi lenne az a 3 dolog, amit...

Mi lenne az a 3 dolog, amit az általános iskolásoknak feltétlen megtanítanál?

Figyelt kérdés
Mivel sokan panaszkodunk a szinvonalra, így kíváncsi vagyok, ki mit tanítana meg elsődlegesen?
2011. szept. 3. 18:43
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
fegyelem, udvariasság, kitartás
2011. szept. 3. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezek szükségesek, és most sjanos nincsennek meg. Én olyanra gondoltam, hogy alapfokú gyógyítás, ha balesetet szenvednek tudják mit kell tenni.
2011. szept. 3. 18:53
 3/9 anonim ***** válasza:
81%
tanárok tisztelete
2011. szept. 3. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ájcsi az egész, lehet rosszul tettem föl a kérdést, ok, ti a diákokról beszéltek, én a tananyagról. Mit tanítanál nekik, mert sokat hallani, hogy felesleges dolgokról van szó az iskolában, de akkor mit lehetne helyette? Tegyük föl a gyerkőcök tudnak viselkedni, és tanulni is akarnak :P
2011. szept. 3. 19:08
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
tanuljon meg HELYESEN írni és a magyar nyelv tiszteletét verd beléjük. Továbbá legyen tisztában a múlt történéseivel és erősítsük bennük a magyarságtudatot. Jöjjenek rá, hogy földrajzilag nagyszerű helyen fekszik hazánk, és tanítsd meg őket arra, mi mindent lehetne ebből kihozni. A testnevelést is erőltetném. A kis pulyák szeretik a mozgást, és így a web2 érájában is lenne még egészséges, sokat mozgó kisgyermek.
2011. szept. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
1. személyiség fejlesztés
2011. szept. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

2. Tanulás módszertan (rendesen)

3. Közösségi élet kialakítása és annak fontossága

+ ne k*rválkodjanak, meg ne legyenek kis hímr*ngyók

2011. szept. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
tanulja meg, hogy a nincsenek, nem két "n"
2011. szept. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy dolgot: az empátiát. Tanulják meg nem szekálni azt, aki más mint a többiek, a másik elfogadása, stb. Sajnos csak egy ilyen tanárnőt ismerek, aki így tanít.
2014. jan. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!