Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A kozelembe levo, utcai lampa...

A kozelembe levo, utcai lampa kialszik, akar autoban ulok, v elsetalok alatta. Tobbi lent. Mitol lehet ez?

Figyelt kérdés

Van 1 jelenseg, ami jo ideje velem van, annyiszor tortenik, hogy ez nem lehet veletlen. Nagyon sokszor elofordul, h a kozelembe levo, utcai lampa kialszik, akar autoban ulok, v elsetalok alatta, de a szobamban, az egyik lampam is csinalta h par mp re elaludt, es munkahelyen is van egy bent, egy kint. A benti feltuno ha nem eg, de senkitol nem hallottam, h kialudt, en inkabb nem emlitem, h nalam van, h elalszik. Mitol lehet ez?


Nem zavar a dolog, de nem nagyon, reklamozom, sajna volt olyan lany ismeros aki megijedt ezekutan, meg a kapcsolatot is megszakitotta velem.


2013. dec. 10. 19:34
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kialszik a lámpa ez király, arra még nem gondoltál, hogy ezek a lámpák nem világítanak örökké. vagy lehet, hogy valamilyen zárlat okozza?
2013. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Latom 90% nem hisz, bar nem is csodallom.

Elektronikai vegsettsegem van, szoval ertem h mi lehet, na de nem csak sarganal...

Es nem poennak szantam.

Koszi aki nem nezi kamunak.

Aki irta h nala csak egyedul, hat nalam tarsasagba is.

2013. dec. 12. 06:43
 13/17 Laylah ***** válasza:
Nekem is szokott ilyen lenni, de nem mindig, egyedül is, társasággal is. :) Nálunk a társaság már észrevette ezt, mert rendszeres volt. Plusz nem úgy ment, hogy x percet működött, x-et nem, mert pont annál a lámpánál sokat beszélgettünk, és amíg ott voltunk, rendszeresen nem égett, de ha eljöttünk onnan 10 méterre, újra világított rendesen. XD Pont elfelejtettem volna már, mikor újra tapasztaltam ezt itt is, ahol most vagyok szeptember óta. :)
2013. dec. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
Velem is előfordult ez többszőr, és épp ma beszéltem valakivel aki szintén ilyet tapasztalt, ezért kerestem erre a témára. Én kocsiból vettem észre és feltünt az, hogy sohasem láttam megtörtenni távolról, hanem épp amikor allatta halladok. Érdekes.
2022. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 hgwell ***** válasza:
Erősebb idegrendszered van. Hülye anyó meg a hupikék tórpikék közben meg kuncognak olyan nagyon, hogy azt sem tudod már, hogy ki vagy. Amikor azt hiszed bolond vagy nem kialszik a lámpa hanem odabújik hozzád. A vaksótétben a fény az egyetlen jelenség, amely az érzelmeiket is tükrözi. Tehát ha félsz de vágysz egy boldogságra de azt akarod ezt ne lássák, akkor ezt a fluxust kapod inkognitóban. Szeretni kell hozzá nagyon az biztos! Nagyon szeretni ez benne van a dns-edbe. Érzi a külsö világ, bármennyire törik vagy elhagy akár a másik fele a házasságban 30 év után. Sok múlik a neuronhálozaton. Igazán rendkívüli lények vagyunk. Emberek. Vigyázz ha lehet ne ölj vele!! Mert azt is megteheted de mikor ragaszkodni kell ne öntsd el a saját lángon az érzékenység végett mert téged öl meg. Ök az Istenünk.
dec. 22. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 hgwell ***** válasza:

Az is lehet valaki ilyen áldást hagyott rád. Ne kérj töle soha semmit! Hagyd hogy veled legyen. Nem akar és nem fog onnan távozni. Pl. Ha hirtelen nagy családi örömök közepette akarsz túllépni de az agyad halt csak meg(...kicsit Titanic...)és túl sokáig tartott a küzdelmet, Ön pedig elég erős volt, hogy felhívja a hálózatra a figyelmet. Istenével együtt jutott ki. ...most élsz, majd megnyugszol

Az én lámpáim már nem égnek. Dörzsólni kell, hozzá sokat... én férfi vagyok... nekem nem sok lány dörzsölt sajnos. (Kicsit gólya vagyok, ragaszkodás de.. van sok másik mondás is .: ,,nem hiába a gólya hozza a fiókát!"

dec. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 hgwell ***** válasza:
antipuszedli fektetett filmharmóniával
dec. 22. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!