Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak hívők írjanak! Fogok...

Csak hívők írjanak! Fogok vele még találkozni? Mennyország vagy einkarnáció?

Figyelt kérdés

-Szeptemberben elment egy olyan személy az életemből ,aki nélkül el nem tudom képzelni az életem. Nem tudom elhinni.És nem szeretnék olyan világban élni ,amiben ő nincs benne. Annyira hiányzik és nem tudtam tőle elbúcsúzni. Minden este az ágyban érte sírok..nem tudok meg nyugodni...Szerintek fogok vele még egyszer legalább találkozni mondjuk a mennyországban? Egy csodálatos ember volt!


-A barátnőm mondta ,hogy van mennyország is ,de valakik reinkarnálódnak. Ez igaz lehet? Ha valaki nagyon jó ember ,akkor is?

Ti miben hisztek?

Szerintetek találkozhatok vele? :(



2013. dec. 29. 01:45
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Vannak vallasok, amik minden mas vallast elfogadnak, es azt mondjak, a sajat vallasodnak kell megfelelned. Ha pedig nem voltal vallasos, akkor visszatersz a foldre uj, ugyanugy emberi testben.

A kerdes csak az, hogy Te miben hiszel?

2013. dec. 29. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem tutkó, hogy fogsz!!
2013. dec. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Èn hiszek benne..
2013. dec. 29. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy találkoztok. A pokolban sok lesz az ismerős.
2013. dec. 29. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

abban a formában ahogy ő kinézett , ebben az életedben biztos nem, következőmegszületésednél, esetleg alakulhat olyan karmikus kapcsolat, aki összehoz titeket, vmilyen formában, de nem biztos hogy ilyen találkozásra vársz majd, mert uyge az egymással kapcsolatos karmikus dolgaitokat kell meg megoldani, nem egy olyan állapotot fenntartani, mint ami ebben az életben volt.

így még az is lehet, h a sors egy nagy ellenségedként mutatja majd be a következő reinkarnálódásodnál.

2013. dec. 29. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
2.vagyok,nem kell rögtön reinkarnálódni szerintem, van két inkarnáció között szünet is, és akkor a Menyországban gondolom, tudtok majd kommunikálni:) Szóval ott is pl, nem csak egy esetleges következő életben:)
2013. dec. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Eleve rosszul látod a dolgokat, aki meghal az az asztrálsíkon él tovább, egy másik világban és nem tudod öt egykönnyen elérni. Ő ott tudatos, te meg itt lent. Ha mennie kellett már nem számithatsz rá többé, de álmaidat néha még irányithatja és vezethet téged, szeretetet adhat de ezeket ritkán teszik meg a halottak rokonaik irányába.

Tanulj meg nélküle élni, ő is ezt teszi a másik sikon veled, mert oda helyezték őt.

2013. dec. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
40%
Az agyadat helyezték át másik síkra.
2014. jan. 1. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Drága Barátom!

Az természetes, hogy szomorú vagy, mert elment a szeretted, az viszont nem természetes, hogy nélküle nem tudod elképzelni az életedet. Még a legszorosabb kapcsolat is a földön, ami a házastársi kapcsolat, a halállal véget ér. Ekkor lelepleződik az, hogy mire használták ezt a kapcsolatot. Ha célként tekintettek rá, akkor csalódni fognak. Minden eszköz, hogy közelebb kerülj Istenhez. Minden! Ne egymáshoz akarjatok közelebb kerülni, mert az "vak vezet világtalant". Ha a te célod az, hogy Istenhez kerülj egyre közelebb, akkor biztos, hogy fogtok találkozni. Hogy te hányszor kell, hogy inkarnálódj, vagy ő hányszor fog inkarnálódni, az magatokon múlik. De egyszer biztos, hogy mindketten találkoztok a Mennyben.

2014. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Szegényke!


Nagyon sajnállak, tudom, milyen ez.


Sajnos erre senki nem tud válaszolni, hiszen még mind itt vagyunk.


Fáj, de jobb lesz, és el fogod tudni engedni az illetőt.


1 év múlva már jobb lesz, de szerintem 1 év kelleni fog a feldolgozáshoz.

2014. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!