Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megvilágosodott embereket hol...

Megvilágosodott embereket hol lehet találni?

Figyelt kérdés
eljárnak vhova? van ilyen közösség? vagy ök csak csendben ülnek egyedül?
2014. jan. 3. 11:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kocsmákban elég sok van.
2014. jan. 3. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Nos engem már jó néhány éve felvilágosítottak még iskolában. Ha kell valami írj, talán tudok segíteni. De ennek mi köze van az ezó-hoz?

Üdv: S

2014. jan. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
59%
Én "megvilágosodott" embernek tekintem magam. Pontosabban a saját igazságérzetem által vezérelve elfogadható véleményt alkottam rengeteg dologról, továbbá követem a világ eseményeit, képes vagyok embereket manipulálni és a dolgok mögé látni. Én személy szerint csak néhány internetes közösség tagja vagyok és ott szoktam beszélgetni, vitatkozni másokkal.
2014. jan. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A Hitgyülisek között (Vidám Vasárnap).
2014. jan. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Igen előző, a manipuláció tényleg a megvilágosodott ember ismérve :D Te szereted, ha manipulálnak? Ha meg nem, miért teszel olyat mással, amit te sem szeretsz? Megvilágosodott ember a megvilágosodottat felismeri. Komolytalan honlap ez, itt csak humor létezik(első válaszadó) esetleg tudományos okoskodás, hazudozni, trollozni, de saját véleményt írni, na az nem lehet.
2014. jan. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem ha vannak is, nagyon kevesen.

És egyáltalán nem biztos hogy összejárnak.

Továbbá nem hiszem hogy ezzel felvágnának, tehát nem valószínű hogy találsz akár egyet is.

2014. jan. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

ez az vidám vasárnap...meg a jehovások!!

azok ott vannak a szeren.:)

2014. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 James T. Kirk ***** válasza:
Itt! Én nagyon meg vagyok világosodva!
2014. jan. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Ila7 ***** válasza:
A megvilágosodást ne úgy képzeld el, hogy egyszer eléri valaki és kész, onnan már nincs tovább. Tudom, hogy gyakran így magyarázzák, de valójában a létezés megvilágosodások és elengedések sorozata, végtelen fejlődés. Az élet meg az ezek közti pillanatnyi csend. Igen, akár ülhet csendben a Himalája tetején, de lehet, hogy épp a kávádat hozza ki egy presszóban. Nincs szabály. Aki már elég jól látja a valóságot, az bármilyen szerepben képes boldog lenni.
2014. jan. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Természettudomány múzeumba :D
2014. jan. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!