Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan történhetett ez?...

Hogyan történhetett ez? Veletek is volt már ilyen?

Figyelt kérdés

Egyszer az osztálytársaim jöttek ezzel a Tengerparti Tini Mozival,én meg mondtam hogy biztos vmi hülyeség,a Disneynek régen jobb filmjei voltak,volt ami ezerszer megnéztem,csak nem tudom a nevét.Aztán starityn néztem a sztárokat,és találomra rákattintottam egy sztár nevére,nézegettem az adatlapjáts sötöbö.Pár nappal utána eszembe jutott hogy meg kéne nézni a film nevét.Jó megtaláltam a filmet,nézem ki a főszereplő:az a pasi akinek a nevére teljesen VÉLETLEN rámentem.Marhára megijedtem.


Másik:

Pont Demi Lovato Heart Attack számát hallgattam, amikor benéztem starityre.Hát nem pont az volt az egyik cikk neve hogy A Heart Attack vevo rekordot döntött?Ugyanez megtörtént Britt Nicole számával is.Aztán egyszer köbö egy hónapig nem cikkeztek Justin Bieberről,mondom ma tuti lesz róla cikk,volt is.Amúgy Nicoleról nem szoktak cikkezni!

Egyszer megjósoltam hogy xy nem jön suliba és nem is jött.

SZerintetek ez nem fura?Veletek történt már ilyesmi?Leírjátok?



2013. okt. 13. 13:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, mindenkivel történnek néha ilyen furcsa egybeesések.
2013. okt. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ahha kösz a választ!
2013. okt. 13. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!