Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem furcsa ez a sok jel a...

Nem furcsa ez a sok jel a Viking világvégére?

Figyelt kérdés
Nem a két partra vetett óriáshalra gondolok ezzel mint gyanús egybeesés. Hanem, hogy nagyon nagy tél előzi meg azt. Erre mit lehet mindenhol olvasni? Amerikában milyen hideg van már szinte rekord + mindenidők legnagyobb tele jön + megállhat a golfáramlat. Ez az egyik fura része. A másik az, hogy hiába mondják a 2012-s hülyeséget. Mert ott az szándékos volt. Nézzük csak: Előre beharagozták évekkel, a tv beszélt róla, 2 film kijött ezzel a storyval. Bunkereket értékesítettek azok miatt akik ebben hittek. Pénz pénz pénz. + figyelem elterelés. Rendben 2012 szándékos bunda volt. Na de ez? Alig 1 hónap és itt van február 22 és csak mostanában van róla hír neten. Se tv nem foglalkozik vele, se film nincs belőle. (jó az utóbbi nem olyan nagy dolog) De még csak alapja is van. A 2012 dolognál eleve nagyon közhely volt minden "bizonyíték" Itt meg kapásból itt van a golfáramlat megállás és a nagy tél.

2014. jan. 8. 11:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
69%
Itt meg olyan meleg van, h tegnap kabát nélkül járkáltam XD
2014. jan. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nem furcsa, maximum úgyis a skandináv népeknek lesz világ vége, úgyis ők a vikingek leszármazottjai nem?
2014. jan. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne már! Túléltem egy világvégét úgy, hogy nem is tudtam róla!
2014. febr. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!