Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogkő leszedéssel kapcsolatban...

Fogkő leszedéssel kapcsolatban lenne néhány kérdésem. Tudsz segíteni?

Figyelt kérdés

Először is tb támogatja e?

Másodszor adnak e előtte injekciót?

Harmadszor csak egy fogamon van, kb meddig tart?

És negyedszer mennyire fájdalmas?


2014. jan. 13. 18:06
 1/6 anonim ***** válasza:

A TB támogatja, valahol be szokták hazudni, hogy nem, ne dőlj be nekik.

Nem adnak injekciót.

Hiába látod te egy fogadon, minden esetben az összes fogról leszedik, valami minimális mindegyiken van.

Én először gyulladt ínnyel mentem, a fogkő miatt gyulladt be, nah az fájt, következőleg már nem gyulladtan, akkor csak kicsit kellemetlen volt.

2014. jan. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
köszönöm és mégis mit fogok érezni? még egy kis lidokainnal sem kenik be?
2014. jan. 13. 18:11
 3/6 A kérdező kommentje:
gondolom nekem is be van gyulladva mert be van dagadva az ínyem.
2014. jan. 13. 18:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kenik be semmivel. A fogaknál nem kellemetlen, de az íny és a fog találkozásánál is le kell szedni, az kellemetlen, ilyen kaparó érzés.
2014. jan. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha gyulladt akkor fájni fog. Nekem főként 3-4-es fogaknál fájt két fog között és fog és íny között. Egyébként némelyik magánorvosnál adnak érzéstelenítőt tudtommal, bár nem találkoztam még vele
2014. jan. 15. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem nem fájt 10 percig sem tartott (de nekem a gyökérkezelés sem fájt az orvos is meg volt lepődve)
2014. jan. 31. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!