Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges a szellemidézés...

Lehetséges a szellemidézés egyáltalán?

Figyelt kérdés
Sokan szeretnének szellemet idézni, /hülyeségből/ vagy mert kommunikálni szeretnének egy elhunytjukkal. De szerintem ez lehetetlen. Pár gyertyától hogyan tudna egy már nem létező dolog megjelenni ebben a világban? Egyáltalán mi az a szellem? Ami meghalt, az már nem fog visszajönni. Nem az, hogy nem hiszek bennük, mert nekem is meghalt valakim akit nagyon szerettem, szerettem/szeretnék is vele kommunikálni. A szellem nem is létezhet. Ha igen akkor hogy jelenik meg? Hm? Egy fehér folt a fényképen, vagy egy kis szellő egy zárt szobában? Badarság. Ahhoz, hogy megtudjon jelenni, látható/érezhető legyen, atomokból kéne felépülnie. De nem teheti! Szívesen várok p.ü.ket ezzel kapcsolatban, és várom az ellenérveket.

2014. jan. 22. 17:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolkodsz, akkor nyilván hülyeség. Nem arról van szó, hogy lehetetlen, mert valaminek a nemlétét nem igazán lehet bizonyítani, de semmi értelme feltételezni, az "észlelésekre" pedig mindig van korrekt magyarázat és ok. Ha más nem, akkor az, hogy "nem tudjuk, mi okozhatta". Ennyi.
2014. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Szóval nem lehet.
2014. jan. 22. 17:53
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
De lehet, csak az elsőnek nem volt tapasztalata szellemmel így nem hisz bennük!
2014. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 besenyőpistabácsi ***** válasza:
Ha nagyon hiszel bennük, még látni is fogod őket... (Ez az emberi elme tulajdonsága)
2014. jan. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
A szellem már túllépett a fizika síkon, így nem is lesz "szilárd".
2014. jan. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
61%
Nincsenek szellemek.
2014. jan. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
igen
2014. jan. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
61%
A szellemidezes hatekonysaga az alkohol- es drogfogyasztas mennyisegetol fugg.
2014. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
3/ miért neked volt?
2014. jan. 22. 20:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!