Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Előfordult már veletek, hogy...

Előfordult már veletek, hogy különösen gyakran futtok össze egy bizonyos számmal?

Figyelt kérdés

Én ha ránézek az órára, általában telefonon vagy számítógépen (fali órán valahogy sosem) az mindig 9:11-et mutat. Emellett indokolatlanul gyakran futok össze a 41-es számmal. Veletek előfordult ilyesmi? Nem nagyon hiszek az ilyesmi "varázslatokban", de jelenthet ez valamit?


Előre is köszi! :)


2014. febr. 2. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:

9/11? Ez ijesztő... Vagy trollkodás.

Egyébként nem, ez nem jelent semmit. Ha egyébként az egyjegyű számokat nézzük, mindegyiknek az előfordulásához ugyannyi esély van. Viszont ha például buszokról van szó, akkor az egyes szám előfordulása a leggyakoribb. Az órával kapcsolatban pedig, valószínűleg a biológiai órád miatt van így(én egy ideje például mindig 7 órakor keltem fel [jó, persze +- 5 perc eltéréssel]).

2014. febr. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mirk ***** válasza:

Mikor egy időben 02:50-kor keltem, sokszor előfordult, hogy ébredéskor ez a szám fogadott. Furcsállottam is.

Sőt olyan is volt már, hogy egy szám vonzott engem. Például mikor bekapcsolom a telefonomat, mindig ugyanazt a számot kéri tőle. De mindig ugyanazt!

Magic.

2014. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmi
2014. febr. 2. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tudom hogy ez nem pontosan idetartozik, mivel dátum, de igazából számokból áll szóval mindegy :D

2018 12. 3. Egyszer csak úgy beugrott hirtelen aztán hónapokkal utána sem tudom a mai napig elfelejteni. Nyugi, nagy valószínűséggel nem jelent semmit :)

2014. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem középiskolába volt az hogy egy számmal mindig összefutottam. Mindig mikor belenéztem az ellenőrzőmbe akkor a kémiánál csak 1-eseket láttam. Elég különös volt. Meg is ijedtem.
2014. febr. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fordult már elő velem, és a lottózóban azt a sorszámú kaparós sorsjegyet kértem, amivel gyakran összefutottam. 4-ből 4-szer nyertem vele :P
2014. febr. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
A válaszokat köszönöm, igazából arra voltam kíváncsi, hogy másokkal is előfordul-e ez, vagy csak velem esik meg ugyanaz a véletlen szinte minden nap. A trollok meg ne itt vicceskedjenek, inkább küldjenek be képet trollfocira. ;)
2014. febr. 2. 22:33
 8/10 anonim válasza:

Nálam a 11, 11:11 es 111 es neha 11:11:11

de szerintem csak azert mert mar jobban felfigyelek erre, valoszinu, hogyha egy masik szamra figyeltem volna fel, akkor az ugyanigy megjelenne

2014. febr. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Laylah ***** válasza:
Nekem a 2-es volt az (és még néha mindig), ami úgymond üldöz. 22:22, bármely óra 22, meg ilyenek.
2014. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
velem nagyon gyakran előfordul már 2 éve, a 37-es szám üldöz, pl az órán látom vagy pont oda tekerem/ott állitom meg a filmet, zenét. az 13:37-nek vagy a 3:37-nek különösen örülök, de olyan is előfordult hogy pont 1337-ftért vásároltam a zöldségesnél. és tényleg szinte mindig amikor ösztönösen odanézek az órára akkor 37-et esetleg 36-ot mutat ami épp 37-re vált.. sztem vmi lélekszám lehet vagy élet-állapotjelző szám, de kitudja mit jelent minden egyes szám :D
2014. febr. 12. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!