Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jó ötlet lehet? Titkos földbe...

Jó ötlet lehet? Titkos földbe ásott kunyhók mágikus erdőkben?

Figyelt kérdés

Szóval arra gondoltam, hogy ilyeneket lehetne építeni ősfás erdők nagyon zsombékos, vadregényes mélyén:

[link]


És időnként elvonulni oda.

Úgy oldanám meg, hogy a bejárat egyáltalán ne legyen feltűnő. Pl mohával borítanám be.


[link]


Az ablakokat meg lehetne oldani félig földbe sülyesztett befőttes, szörpös üvegekkel.


2014. febr. 8. 16:40
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
2014. febr. 8. 16:40
 2/24 anonim ***** válasza:
37%
Keresd meg a sárga autós bácsikat, majd ők meg mutatják hol van ilyen kunyhó. ők gumiszobának hívják, de ez téged ne tévesszen meg.
2014. febr. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek! :-)
2014. febr. 8. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Első: mondja ezt az, aki ezoterikus kérdésekre válaszol egy internetes oldalon a szabadidejében...
2014. febr. 8. 18:26
 5/24 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol az összefüggés?
2014. febr. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Mondjuk ott, hogy ez egy szabadszellemű terület, ha trollkodni jöttél ide, mehetsz is tovább.
2014. febr. 8. 19:12
 7/24 anonim ***** válasza:

Mellesleg ez akkor lenne igaz ha mondjuk azt mondtam volna hogy igen, jó ötlet, mert bevonzod a hipergalaktikus pozitív energiákat vele, és távol tartja a reptoidokat.

Ezzel szemben csak szimplán viccet csináltam a kérdésedből.

2014. febr. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Ja felétek a szabad szelleműség a pszichológiai esetet jelenti? :D
2014. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

Most mivan, 200 éve teljesen normális volt, ha valaki épített egy kunyhót az erdőben.

Manapság meg már elmebeteg mi?


Mi van ha mondjuk olyan helyre építem fel, ahol halandó magyar léleknek csak 30-40 millió forint ellenében lehet kisháza. Mondjuk Cannes, vagy korzika? :)


Ezzel megelőzhetem önmagamat és iszonyatos szabadságot és spirituális fejlődési lehetőségeket kaphatok.


Vadkempingeztél már? Kétlem. Én igen, rendszeresen túrázunk a barátnőmmel, és rá kellett jönnöm, hogy minden nap vízért, kajáért szaladgálni, sátrat verni, bontani, a hátamon cipelni mindent, nem jó.


De napi 1000-2000 forintot kifizetni egy kempingben sem jó, amikor ezt a pénzt lehet költeni kajára, belépőkre, fagyira akármire. Nem? De.


Meg milyen menő már, hogy cannesben van egy házam. Nem? De.

2014. febr. 8. 19:35
 10/24 Passiflora ***** válasza:
Ha Cannes-ban építenél egy ilyet, a telek ára azért elég húzós lenne szerintem! :-)
2014. febr. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!