Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hol láthatok szellemet lehetől...

Hol láthatok szellemet lehetőleg Győrben vagy közelében?

Figyelt kérdés

Felnőtt vagyok és nem vagyok ijedős.

A szellemekről azt gondolom amit egyik tudós is írt a Telepátia című könyvében. Hogy a telepátiának van olyan erősebb változata, ami látomással jár. Egyik ismerősömmel láttunk fekete szellem-lepkét. Ami tényleg látomás volt és úgy gondolom hogy 100 %-ban az említett orosz tudós mondatait igazolta az eset.

Túl unalmasnak tűnik a leírt magyarázat, ezért szeretnék szellemeket, kísérteteket látni. Odamenni, megpróbálni megérinteni, stb. De előre tudom hogy látomást érintenék meg. Persze nem szellemruhába öltözött személy meggyőző tevékenységét várom. :))


2014. febr. 13. 19:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a hozzátok legközelebbi emeletes 3. emeletének 6. ablakában ma 21 óra 32 perc 49 másodperckor látni fogsz egyet. Ne késs.
2014. febr. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Elcserélném unalmas lakásomat szellemesre, lehetőleg Győrben, vagy közelében. "nevenincs orosz tudós" jeligére
2014. febr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
"nevenincs orosz tudós" jeligére: Bocs, magam is tudós féle vagyok és nem lexikon, ezért nem tudom fejből az említett Telepátia című könyv szerzőjének nevét. :))
2014. febr. 13. 20:18
 4/12 anonim ***** válasza:
nagyon -nagy tudós vagy! pillanatok alatt lenulláztál -grat! de humorból egyes alá.
2014. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

..egyébként meg Vasziljevnek hívják

[link]

érdekessége, hogy szovjet- amikor itt teljes gőzzel nyomatták az ócska degenerált materialista létszemléletet, akkor ott ilyeneket írtak. Ezen is érdemes elgondolkodni, miért volt így.

2014. febr. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia.esetleg privit irhatnék?
2014. febr. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Szellemes célból nyitottam egy fiókot: zellemirto@freemail.hu
2014. febr. 13. 21:58
 8/12 anonim ***** válasza:
Idd le magad éjfélkor a temetőben. Vigyél magaddal zenelejátszásra alkalmas telefont, és közben hallgasd a Ghostbusters főcímét.
2014. febr. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Jesszus van aki még így 2014 ben hisz a szellemekben???? Te jó ég ...
2014. márc. 5. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
ne akarj te szellemet látni...
2014. márc. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!