Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Igaz lehet ez 2012-vel kapcsol...

Igaz lehet ez 2012-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tudom hogy unalmas meg rengeteg kérdés van már, de...


2012 december 23:

Eddig tart az ókor legpontosabbjának számító maja naptár. Ekkor fog a Naprendszerünkbe érni a Nibiru bolygó, amit PlanetX és XKBO néven is ismernek. És állítólag olyan közel halad el majd a Földhöz, hogy megállíthatja annak forgását, illetve felcserélheti az északi és déli pólusokat, viharokat, szökőárakat, földrengéseket földkéreg-csuszamlásokat és vulkánkitöréseket okozva. Amerika állítólag már fel is készült!


Engem ez egy kicsit megijesztett. Szerintetek lesz valami?


2014. márc. 1. 19:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Természetesen várható, hiszen még csak 2014-et írunk.
2014. márc. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
96%

Ezt az üzenetet a jövőből, 2014ből írom:

Nyugi, nem kell aggódni 2012 miatt, nem lesz világvége.

2014. márc. 1. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Honnan tudod? :( Én nagyon félek nem viccelek
2014. márc. 1. 19:22
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha Heribert Illig-nek igaza volt 2000-ben, akkor kicsit késik a világvége, ugyanis a történelemből elsinkófáltak 297 évet. 2012+297=2309 Tehát 2309-ben lesz a legközelebbi esedékes - Maja naptár szerinti - világvége. Majd ott a nagy fűzfánál várlak, dobozos sört hozzál, a kisüstit én viszem.
2014. márc. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Na akkor még van pár évünk... Megbeszéltük!
2014. márc. 1. 19:33
 6/14 anonim ***** válasza:

:D


Akkor sem értettem ezt a majrét.Egyszerűen időszámításunk előtt eddig írták meg a jövő naptárát.


Az agyatlanok meg misztifikálták,hogy azta csakis azért,mert ekkor lesz a világ vége!(csak a maják nem tudtak erről:)

2014. márc. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Itt komolyan volt aki azt gondolta, hogy ez a dolog egyik napról a másikra fog bekövetkezni ? A tudatváltáshoz akár 50 év is kell, hogy elteljen . De itt ez a szó is, hogy világvége, nem csak azt jelenti, hogy megszűnik minden létezni, hanem azt is, hogy ahogy eddig ismertük a világ meg fog változni .
2014. márc. 1. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Meghekkelték az oldalt, rendszerösszeomlás volt, s rossz biztonsági mentést töltöttek vissza?

Nem lehet két éves az a kérdés, hacsak nem Csipke Rózsa kérdezi.

2014. márc. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Üdv.

Most 2018. november 10. van és még mindig nem volt világvége.

2014. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Sajnos mindig voltak emberek akiknek tetszett rémhírt tejeszteni. Gyerek,és fiatal koromban sokszor hallottam:. az ezret megértük ,de a kétezret nem. Egyszer elég bátor lettem rákérdezni

- honnan tudod?

- Írva van a Bibliában.

- Ki mondta? - Mondott nagypapát az egyik, amásik aa Jánosbácsit ... mindenki valakire hivatkozott,de senki se mondta,hogy ő olvasta. No gondoltam:ha így van,majd elolvasom én

Hát így tudtam meg,hogy ez a szöveg nincs a Bibliában.

Van az életben elég sok rossz dolog,nem kell még ilyennel is magadat és másokt terhelni

Pannonhalmán a Vár udvarában falon van egy napóra. Pontos.Alatta a szöveg:"A halál biztos órája bizonytalan."

A véget kiszámítani akarni,hiábavaló törekvés.

2014. márc. 1. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!