Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Ha álmunkban valami rossz...

Ha álmunkban valami rossz történne akkor mindenképp felébredünk?

Figyelt kérdés
Pl. ha futunk és majdnem elkap valaki vagy ha zuhanunk és mielőtt leesnénk úgyis felkelünk (?) és ha nem kelünk felé milesz(?)
2013. ápr. 23. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem ébredünk fel mindenképpen, én emlékszem egyszer azt álmodtam, hogy a lépcső korlátjánál nézelődtem lefelé, majd átástem rajta és lezuhantam. Érdekes, de az esés előtti pillanatban hirtelen "átváltottam" egy másik álomra.
2013. ápr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Meghalni, megfulladni (vagy hasonló) nem tudsz az álmodban. Valószínű felébredsz, vagy az agyad tesz ellene valamit.
2013. ápr. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, egyáltalán nem ébredsz fel feltétlenül.


És ugyanaz történik, ami egyéb álmokban - folytatódik az álom :D Leesel és nem lesz bajod, vagy rájössz, hogy tudsz repülni, vagy elkapnak és történik valami...


A fantázia szab csak határokat (szó szerint...) :)

2013. ápr. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Molia ***** válasza:

ahogyan a második is említette álmodban nem tudsz meghalni, mivel az agyad ilyenkor automatikusan védekezik. A leggyakrabban az emberek ilyen esetben felébrednek, de van, hogy csak vége szakad az álomnak, te meg alszol tovább.

De egyébként sok ilyen dolog van. Pl. ha megpróbálsz nem levegőt venni, akkor az egy egy adott pont után felülírja az akaratot és levegővételre kényszeríti a test.

2013. ápr. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Hát én velem mindig ez van hogy fel kelek.Szerintem 100%-ból 98-an biztos hogy felkelnek :) pl volt olyan hogy a kutya majdnem leharapta a fejemet és amikor már majdnem leharapta akk felkeltem,de már volt egyszer olyan hogy épp belém szúrtak egy kést,de azt viszont megérezetem :/
2013. ápr. 24. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen az álomban a a profi, hogy a "mozihoz" érzéseket, érzeteket is kapcsol. Így amikor azt álmodod, hogy meglőttek, érezni fogod a "fájdalmat" még ébredés után is. Az viszont sosem történik meg, hogy álmodban meghalsz.
2013. máj. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!