Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » 7éve egy könnycseppet se...

Richard1998 kérdése:

7éve egy könnycseppet se ejtettem, mindig hideg a kezem ráz a hideg szakítások egyáltalán nem viseltek meg engem.7éve megszűnt bennem a lélek. Minden fiuba azt látom hogy hogyan tudnám meg verni erre szeretnék választ kapni hogy miért vagyok ilyen?

Figyelt kérdés
2014. márc. 6. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Richard a neved és ez a kérdés együtt...
2014. márc. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
zombi vagy
2014. márc. 6. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rengeteg dolog lehet. De mindenképp fordulj pszichológushoz, ha nem trollkodsz. Ed Gein is így kezdte. Btw, én pszichopatizmusra tippelnék.
2014. márc. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A gyakori hideg-kéz keringési vagy idegrendszer problémák miatt lehet szerintem fordulj orvoshoz... [link] más részről pszichológiai problémáid is lehetnek mondjuk személyiségzavar jellemzők: személyiségzavar ban szenvedő

ember nem érez. Nem érez megbánást,

bűntudatot vagy lelkiismeret furdalást a

tettei miatt, sokszor elhárítja magáról a

felelősséget mondván, az áldozata

megérdemelte, amit kapott. Nem érez

empátiát, nem tud együtt érezni

másokkal, ezért gyakran tapintatlan,

lenéző és érzéketlen más emberekkel

szemben. A viselkedése sokszor

távolságtartó, hideg. Noha mindig tudja,

mit kell mondani, de a szavai mögött

kevés a meggyőződés és a valós érzelem forrás... [link]

2014. márc. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg Richar1998, de a felhasználóneved alapján arra tippelek, hogy egy 16 éves, Richárd nevű, magát viccesnek és menőnek gondoló, trollkodó kamasz fiú vagy.
2014. márc. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is a név alapján erre gondoltam...
2014. márc. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mert valaki nagy csalódást okozott neked. El fog múlni, ha egyszer újra hinni tudsz majd valakiben.
2014. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es, nagy csalódást, kilenc évesen? Főleg szakítások terén? Általánosban valaki nem adott puszit? Btw, hogy érted azt, hogy: "Minden fiuba azt látom hogy hogyan tudnám meg verni"? Figyeled, hogy mikor tudod lelökni a lépcsőn? Vagy mikor tudod jól eltőrni a karját? Mondom én, ez a pszichopata hajlam tünete.
2014. márc. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!