Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi történt velem? Pár perce...

Mi történt velem? Pár perce nem érzem a testem.

Figyelt kérdés
Semmit nem érzek. Benne vagyok a világban, de olyan érzés, mintha csak körülöttem lenne, s nélkülem. Nem érzem, hogy állok, hogy mozgatom a karjaimat, levegőt veszek.
2014. márc. 18. 16:41
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem pszihés problémád van. Menj körzeti orvoshoz,ezt mond meg ,ill. mond el neki,és fogja tudni hova adjon beutalót. És ezt ne vedd sértésnek
2014. márc. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem lehet, hogy megmurdeltem?
2014. márc. 18. 17:03
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor nem írnál ide.
2014. márc. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Valamit csak érzel.
2014. márc. 18. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Semmit. A billentyűzetet sem, mégis működik. De nem mozognak. Ha élek, akkor megőrültem, vagy valami sérülés? Érzelmeim sem nagyon vannak, úgy hiszem. Nem pánikolok, nem vagyok szomorú, csak tárgyilagosan megállapítom, hogy nem tudom, mi van most.
2014. márc. 18. 17:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Ilyesmi nálam akkor szokott lenni, ha beüt a megfázás, lehet, hogy a hőemelkedés miatt, nemvágom.
2014. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szellem vagyok?
2014. márc. 18. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát kedves szarszerető, vagy valamit beszedtél, szívtál, szippantottál, vagy egy ritka betegséged van, a Cotard-szindróma: [link]
2014. márc. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hey , élsz még ? :D
2014. márc. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!