Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy amikor betéptetek akkor egészen addig amíg tartott a cucc hatása déjá wu-tok volt? Velem már zsinórban 3-szor történt meg és most legutóbb a testem is mintha lángolt volt, mozogni nem tudtam.

Figyelt kérdés
Lehet nem bírom?Vagy sokat tekertek be?
2014. jan. 12. 11:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha így folytatod addig szívsz aíig elmebeteggé nem válsz nekem az az érzésem.A sok fűtől még skizofrén is lehet valaki!
2014. jan. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem most már örökre leállok vele, örökre megutáltam, mondta haverom hogy le kell tojni magasból, hogy ilyen érzésem van, de én ráparázok erre.
2014. jan. 12. 11:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Most déja-vu alatt mit értesz? A déja-vu az az, mikor egy élményt újra átélsz; mikor olyan érzésed van, hogy ez már megtörtént egyszer.

Egyébként én egy évig folyamatosan téptem, semmi bajom sem volt, majd egyszercsak úgy bedobogott a szívem, hogy azt hittem, menten szívrohamot kapok. Később kiderült, hogy előhozott egy pacekos kis pánikbetegséget... Szóval, mondjon bárki bármit, okosan kell szívni a füvet, főleg az itthoni sz*rt, ki tudja, mivel ütik fel.

2014. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Pontosan..panikbetegseget..meg skizofreniat is elohozhat a fu..bekkattansz es nem tudsz kitisztulni es ott marad az ember abba a furcsa vilagba..ami par oraig jo de mindig?paranoid lehet az ember tole
2014. jan. 13. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
már jobban vagyok:) 3-as igen arra gondoltam,hogy kb 1 orán keresztül minden egyes másodpercet mintha átéltem volna.
2014. jan. 13. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!