Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy az ember...

Létezik olyan, hogy az ember megérzi a saját halálát? Az utóbbi időben olyan különösen érzem magam.

Figyelt kérdés
úgy érzem mintha már csak napjaim lennének hátra. Nem vagyok beteg meg semmi, csak egyszerűen úgy érzem, hogy valami rossz fog történni velem. A jövőt sem tudom elképzelni mert úgy érzem nem lesz olyan. Egyébként ez az érzés fiatal korom óta bennem van, 22/l

2014. márc. 18. 17:46
 1/6 anonim ***** válasza:
49%
Igen. Én is megéreztem előre a halálomat és bejött!
2014. márc. 18. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
51%

nem feltétlen...kétszer voltam olyan állapotban, -nem betegség által- hogy hirtelen az élettel összeegyeztethetetlen állapot állt fenn.

egy pillanat alatt történik, azt sem tudod mi van, csak sodródsz az események sodrában, és ha már olyan az állapotod, kívülről nézed az eseményeket.

ellenben, ha sorsfordító élethelyzet elé kerülsz, ami ált rossz, de jó utat is választhatsz, akkor jön elő ez a fura félelem, amit sokan, tévesnek, halálfélelemnek neveznek.

itt a lelked figyelmeztet, hogy abban a pillanatban, mikor érzed hogy itt az idő, a jó utat válaszd, mert a következendő életedre/életeidre ez kihatással lesz!

2014. márc. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A második válaszadónak köszönöm. :) Nagyon elgondolkodtató és valóban vannak dolgok melyek választás elé állítanak és ki fognak hatni a jövőre.
2014. márc. 19. 20:29
 4/6 anonim válasza:
Szia remélem élsz még :-)
2014. okt. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia! Igen, és már rájöttem, hogy miért éreztem így.
2014. okt. 8. 22:23
 6/6 anonim válasza:
Szia! Mi történt veled? Nekem is volt ilyen jövőnélküli baljós érzésem-utána lábtörést szenvedtem és gyökeresen megváltozott az életem...félévnyi kínlódás után viszont jóra fordult az életem...:-))
2016. márc. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!