Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » MEleg van a szobámban (23°C)...

Sandy96 kérdése:

MEleg van a szobámban (23°C) de mégis fázom. Miért lehet ez? Olyasmi jutott eszembe, mintha lenne vki mellettem. PEdig a aszoba többi részén melg van

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 20:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Lázas vagy, vagy hőemelkedésed van.
2014. márc. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 homo ludensz ***** válasza:
67%
Próbálgasd a szoba különböző helyein milyen a hőérzeted.Amennyiben nem veszel észre változást akkor arra figyelj hogy bárhogyan fordulsz mindig azon az oldaladon érzed "mintha valaki lenne melletted". Az első esetben kiszűröd hogy káros geopatikus sugárzásban tartózkodsz és attól a hidegérzet. A második már problémásabb mert ha lázas vagy az az egész testedre kihat viszont ha valami rád tapadt az egyik oldalról is nyerhet ki életenergiát ami hűvösség érzetet kelthet.
2014. márc. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg egy Goa'ould befolyása alatt vagy, én így hirtelen Yu nagyúrra tippelek, bár Ozirisznek van Asgard sugártechnológiája, szal ő könyebben bejut a szobábdba, és még láthatatlanná is tud válni a Shodan álcázóval, aztán mikor adatokat nyer ki a fejedből, törli az emlékeidet és te csak azt érzed hogy fázol, lassan belehalsz majd, és hacsak a CSK-1 nem segít pajtás akkor nagy szarban vagy :/
2014. márc. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
mostmár nincs hideg, de egy ideje, elvesztek az érzéseim, kb 2 éve és nem úgy várom a dolgokat mint kéne, nem érdekel szinte semmi, mintha nem lenne energiám, mintha már most unnám az életem, és folyton arra gondolok.. a halálra, hoyg történik, vagy velem hoyg történne..stb
2014. márc. 20. 21:02
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
szellem van a szobádban,sóval szórd be a szoba teljes felületét úgy 1cm vastagon
2014. márc. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy, azt is jelentheti, hogy meg fog jönni neked, v épp most múlt el, olyankor is szokott ilyen lenni.
2014. márc. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
kiskorom óta csak rossz történik vleelm, 4 éves koromban elváltak szüleim, aztán alig láttam anyukámat, majd egyáltalán nem évekekn keresztül, közben apummal romlott a akpcaoltunk. anyukám 2009.ben meghalt, és nem tudtam bemenni hozzá a korházba mert testvéreim nem szooltak hogy mi tört ént, és temetésén sem voltam, azóta még a temetőbe sem tudtam el mennni, de valahoyg nincs is hozzá erőm, mert nem akakrok megint úgy összeroppanni, mint amilyen voltam 2 éven keresztül. azóta elköltöztem apumtool, mert annyira összevezstünk. de megitn csak veszekszünk. és nincs túlságosan élet erőm.
2014. márc. 21. 09:15
 8/12 anonim ***** válasza:
58%
Depresszió. A megoldás a pszichiátria, mielőtt még az öngyilkosság felvetődne benned.
2014. márc. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
kösz, de nincs ilyen gondom
2014. márc. 21. 16:42
 10/12 homo ludensz ***** válasza:
Tréfálkozni mindenkinek szíve joga a 100% ra értékeltnek is.Az a kérdés persze hogy a humor kategóriában bóklászunk és mulattatjuk az olvasókat vagy segíteni próbálunk a rászorulón.
2014. márc. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!