Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Csak képzelődtem?

Csak képzelődtem?

Figyelt kérdés

Amikor a mamámnál aludtam gyakran ébredtem arra, hogy nem tudtam betájolni, hol vagyok, mintha az egész szoba megfordult volna velem. Hogy leteszteljem, csak képzelődök, mindig kinyújtottam a kezem, és megérintettem a mögöttem lévő falat. Egyszer azonban hiába nyújtózkodtam, a kezem csak a levegőt érte, mintha amíg én aludtam, valaki elforgatta volna az ágyat.

Azóta sem tudom, mi lehet erre a magyarázat.


Egyébként a szobában sokféle dolog előfordult már, jelentek meg furcsaságok, és az egészet belengi valami negatív.


2014. márc. 21. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak álmodtál de végül valamiért úgy emlékszel rá mintha az valóban megtörtént volna. Nekem is vannak olyan emlékeim amikről nem tudom eldönteni, hogy álom volt-e vagy a valóságban is megtörtént.
2014. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én álmaim is valóságosak. Ilyesztően azok. Volt hogy éreztem ahogy megpuszilja a vállamat valaki de olyan is hogy a golyó a hátamba fúródott. Szóval lehet hogy álmodtad. De az is lehet hogy az a negatív valami azt akarja hogy megijedj. Akkor sérthetőbb vagy. Attól függően hogy mi az a valami lehet hogy csak a félelmeden élősködik vagy nagyobb célja is lehet. Ki tudja? A lényeg hogy szokd meg. Ne félj és nem lesz gond.
2014. márc. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mit jelenthet?fogalom sincs talán egy pszichológus megmondaná én viszont nemtom miért nem mész el a doktor bácsihoz na miért? nem hiszem, hogy itt bárkinek lenne orvos diplomája.
2014. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!