Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a szellemekben?...

Hisztek a szellemekben? Szerintetek csak képzelődtem?

Figyelt kérdés

Én nem nagyon hiszek bennük, de már másodjára történik velem ilyesmi.

Éjszaka felébredtem és kinyitottam a szemem és az ágyam mellett, háttal nekem egy női alakot láttam. Meg akartam érinteni, de eltűnt.

talán képzelődtem volna?


2010. nov. 19. 10:48
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Minden bizonnyal csak képzelődtél. (Ha szerencséd van ezt igazolhatod is magadnak. Gondolj bele, hogy (fél)álmodban milyen hosszúnak kellett volna lennie a kezednek ahhoz, hogy el tudd érni fekvő helyzetedből.)
2010. nov. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
nem anyukád volt az?
2010. nov. 19. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem :D neki nem hosszu fekete haja van
2010. nov. 19. 16:48
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak képzelődtél. Nem hiszek. De adhatsz abból, amit bevettél lefekvés előtt.
2010. nov. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
jaj milyen viccesek itt egyesek... akármilyen hihetetlen és elképzelhetetlen számodra, még sosem használtam semmiféle tudatmódosító szert...
2010. nov. 19. 18:03
 6/8 anonim ***** válasza:
Rejts kamerát a szobádba s ha látod északa reggel megnézed a felvételt h mit láttál :D
2010. nov. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A Csöbárd ***** válasza:
Én hiszek a szellemekben mert vannak is, de szerintem te csak képzelődtél. Ezt hívják utó-álomnak, velem is előfordult már ilyen. De sajnos hiába utó-álmodik az ember női alakokkal, mert nem tart túl sokáig.
2010. nov. 20. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Áhh, inkább nemmondok semmit :D

Ha tényleg meg akarsz bizonyosodni az igazadról akkor amikor nincs valami nagy zaj/ egyedül vagy akkor mondd azt félhangosan: ha itt vagyakkor kapcsold fel/le a villanyt.

2010. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!