Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez egy szellem vagy...

Mi lehet ez egy szellem vagy csak képzelődtem?

Figyelt kérdés
Amikor tegnap úgy éjfél tájt mentem haza a barátnőmtől fura érzésem lett mintha követnének aztán egy hangos sikolyt hallottam futni kezdtem soha nem féltem úgy mint akkor majd megláttam egy fehérszerű valamit ami felugrott az egyik háztetőre akkor féltem a legjobban amikor gy ismerősömék házához értem bekéreckedtem és megkértem őket, hogy vigyenek haza autóval még most is kiráz a hideg ha rágondolok.
2014. márc. 12. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy csak...
2014. márc. 12. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem akarlak ilyesztgetni, de olvasva a magyarázatod, nekem a "szellem" szó jutott először eszembe.
2014. márc. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
De mit keresett az utcán?
2014. márc. 12. 15:27
 4/10 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Éjféltájt...

Álmos voltál?

Ugyanis ha az ember álmos,akkor könnyen be tud képzelni dolgokat.

Ez a te esetedben is így lehetett.

DE nem biztos,mert attól még lehetett szellem is.

Hogy mit keresett egy szellem az utcán?

Sok mindentől lehet:

Vagy egy személy meghalt azon a sarkon,és azóta ott kísért,vagy pedig utánad ment,de nem biztos.

Szerintem a csak egy eltévedt szellem lehetett sz,vagy a képzeleted.

De ha azóta nem történt semmi,akkor nem követett,és nem lesz semmi baj.:)

2014. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem 1 szellem
2014. márc. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
is nem biztós hogy szelem volt lehet hogy,fáradt voltás és 1macska,volt vagy ilyesmi de én nem,voltam,ott nem látam igy nem,tudom megmondani csak tippelni lehet
2014. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

velem is votl mar ilyen...csak engem követett en futottam akkor ő is gyorsabban jött amikor beertem az udvarba mar eltunt..

en ekkor feltem

2014. márc. 20. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerinten a Mátranováki Fanyűvőt láttad. Az egyik leghírhedtebb magyar kriptid. Vékony, magas, fehér szőrű, gyors mozgású félénk élőlény, melynek sikoltáshoz hasonlatos a hangja, és a fákon szokott ugrálni, úgyhogy sztem azt láttad. Nézz utána, nem hoax.
2014. ápr. 6. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Szerintem a Badacsonyi görényember volt. Nem volt egy feles a kezében?
2014. máj. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szerintem az a fehér valami egy Assassin lehetett az Assassin's Creedbõl... Ha szereted a játékot, azért képzelted be és ha szereted, akkor tudod, hogy a legtöbbjükön fehér van.
2014. máj. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!