Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi van ha 1 életünk van csak?

AkitLáttálÁlmodban kérdése:

Mi van ha 1 életünk van csak?

Figyelt kérdés
Én hiszek a reinkarnációba, de hiszek abban, hogy 1 életünk van. Nem tudom elhinni, hogy utána semmi nem lesz örökre.

2014. márc. 27. 11:11
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
82%

"Mi van ha 1 életünk van csak?"


Miért, nem így van? A tapasztalat ezt mutatja...

2014. márc. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%
Hát, pedig hidd el, hogy így van. Ezért kell ebben az életben elérni mindent, amit lehet.
2014. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 Passiflora ***** válasza:
87%

"Én hiszek a reinkarnációban, de hiszek abban, hogy 1 életünk van."


Te nem érzed ellentmondásnak, amit ebben a mondatban leírtál?

2014. márc. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
16%

egy életed van, és ráérsz itt ilyen marha kérdéseket kiírni?neked erre van időd?

ha így van ahogy írod, akkor minden másodpercet meg kell ragadni, hogy kihasználj mindent.

2014. márc. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
85%
Én mindenesetre beiratkoztam egy reinkarnációs tanfolyamra. Elég drága, de hát egyszer élünk, nem igaz?
2014. márc. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
90%
Ezzel az éntudattal és ebben a testben csak egy, tehát részben igen.
2014. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:

6-os: Végre egy értelmesen gondolkodó ember.

Kérdezőnek: Ha újjá is születsz, akkor nem ugyanabban a testben, nem ugyanazzal az éntudattal, sőt, nem is ugyanabban az időben. Szóval Te, mint személyiség nem tudod, hogy ujjá születtél. Sőt, Te, mint személyiség sose fogsz ujjá születni, úgyhogy most éld ki magad.

2014. márc. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

"Végre egy értelmesen gondolkodó ember.

Kérdezőnek: Ha újjá is születsz, akkor nem ugyanabban a testben, nem ugyanazzal az éntudattal, sőt, nem is ugyanabban az időben. Szóval Te, mint személyiség nem tudod, hogy ujjá születtél. Sőt, Te, mint személyiség sose fogsz ujjá születni, úgyhogy most éld ki magad."


- Én sajos láthatóan híján vagyok az értelemnek, hogy ezt megértsem, de se testileg, se éntudatilag, se személyiségileg nem vagyok azonos múltbeli vagy jövőbeli létezőkkel, akkor mégis milyen formában beszélhetünk újjászületésről, vagyis egyfajta azonosságról?

2014. márc. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
van élet a halál ellöt ?
2014. márc. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

"mégis milyen formában beszélhetünk újjászületésről, vagyis egyfajta azonosságról?"


Az én olvasatomban a földi élet egy álom. Az álmaid nagyon ritkán folytonosak, és még ritkábban utalnak egymásra. Ébrenléted alatt mégis tisztában vagy azzal, ki vagy, és álmaiddal is, már ameddig emlékszel azokra.

2014. márc. 27. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!