Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek is megvan írva...

Szerintetek is megvan írva előre az életünk? És hogy nincsenek véletlenek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 28. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Igen. Másképp mivel magyarázod hogy az ember megpróbál valamit 100x, és 100x nem sikerül neki, pedig mindig fejlődik, mindig változtat, nem a rossz sablont nyomja újra meg újra.


Én úgy gondolom hogy nem is 100%ra de meghatározó pontok vannak benne. Ezek akaratlanul be fognak következni. Viszont 2 pont között azért van szabadság.

2013. ápr. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Énis így látom.

És tapasztalom is sokszor később visszagondolok " de jó ,hogy nem sikerült vagy ,hogy nem úgy történt"

2013. ápr. 28. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem van egy számunkra kijelölt út, de a döntéseinktől függ hogy végigmegyünk-e rajta.
2013. ápr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Én is fel akartam tenni ezt a kérdést,annyi ,,véletlen''van,hogy az már gyanus!De ha meg van írva,akkor most nem tehetünk semmit ellene,vagy mi?
2013. ápr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
90%

vannak sorszerű dolgok, de ezek pl olyanok, mint hogy hova születsz.

de az életedet magadnak alakítod, semmi sincs kőbe vésve, szabad akarat van

2013. ápr. 28. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az a baj ,hogy szerintem az is megvan írva ,hogy egyes dolgokra hogyan reagálunk:D
2013. ápr. 28. 21:11
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs, szerintem igenis rendlekezünk a döntés szabadságával a saját életünk felől.

"Másképp mivel magyarázod hogy az ember megpróbál valamit 100x"

Erre pedig nagyon egyszerű a magyarázat: amibe az ember belefogott, az nem könnyű. De az az én döntésem, nem a sorsé, hogy 101-edszerre is megpróbálom, vagy sem.

Thomas Edison is több százszor fogott mellé, míg sikerült megalkotnia az izzót. Szóval az, hogy valaki 100x megpróbált valamit, de mégsem sikerült neki, az nem azt jelenti, hogy a sors nem engedi sikerülni. Ez annyit jelet, hogy még nem próbált meg mindent. Persze itt most reális célokra gondolok, nem arra, hogy valaki szárnyakat növesztve megtanuljon repülni, vagy hogy ha valaki az alapszintű matematikával sem boldogul, az nem lehet matematikus, mert ezek tényleg nem fognak sikerülni.

De ha már itt tartunk, az is a mi döntésünk, hogy mi az, amit el akarunk érni, és mennyit vagyunk hajlandók vesződni érte, akár irreális, akár megvalósítható a józan ész keretei között.

2013. ápr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!