Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy egy rajtunk...

Lehet olyan, hogy egy rajtunk kívül álló erő miatt vonzódunk valamihez?

Figyelt kérdés
Ez a valami lehet akár egy másik kultúra, ország, vagy egy ember/személyiségtípus. A külső erőn pedig nem feltétlen nagyon misztikus dolgot értek, hanem lehet pl olyasmi, hogy valamelyik szülőnkkel, nagyszülőnkkel, vagy régebbi felmenőnkkel megtörtént dolgot akarunk újraélni, szolidálni velük, vagy éppen az ő be nem teljesült vágyaikat megvalósítani. Ilyenkor nem a saját éleünket éljük? Honnan tudhatjuk, hogy engedhetünk-e bizonyos dolgok vonzásának, vagy ellen kell állnunk?

2014. ápr. 3. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet, de ez nem ezotéria kategória. Van ennek szép irodalma, kutakodj bátran, csak könyörgöm ne a családállításnál ragadj le, azt kerüld. Érdekes témakör, mindenképpen. Sokszor a szülő tudat alatt nyomorítja a gyerekét, túlteng benne az önreprodukálás ösztöne, kiterjed az utód személyiségjegyeinek mindegyikére, elvész a fejlődés szabadásága. Mivel sok a segghülye, ösztöni szülő, így vannak ilyen esetek szép számmal. Rengetegszer marad rejtve maga a tény. A végére tetted fel a legjobb kérdést. Az én válaszom az, hogy önismeret, önismeret, önismeret - és emberismeret.
2014. ápr. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 openyoureye ***** válasza:
Jó kérdés, pont ezen filóztam én is délelőtt. Miért kellene ellen állni? Persze ha nem okozol senkinek ezzel fájdalmat, bánatot. Van valami konkrétum is, vagy csak úgy általánosságban kérdezted?
2014. ápr. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 RYCHLEE válasza:
Persze, hogy lehet. Ilyen a kapcsolatunk ezzel a bolygóval. Ha akarod ha nem, annyira vonzódsz hozzá, hogy el se tudsz szakadni tőle önerőből
2014. máj. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
RYCHLEE, most őszintén; mire volt ez jó? Boldogabb lettél?
2014. máj. 8. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!