Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig ahhoz vonzódunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig ahhoz vonzódunk akit nem érdeklünk? 22/l

Figyelt kérdés
Mindig az olyan pasik tetszenek, akiknek én nem vagyok az esetük. :/ Aki odavan értem, az meg nem nagyon érdekel, nem azért mert csúnya, csak simán nem tud izgatni a helyzet, olyan túl könnyen megkapható. De volt már olyan is, például most is adott egy ilyen helyzet...hogy egy srác nyomult rám hetekig, de mindig elutasitottam, aztán most nemrég egyik napról a másikra közömbös lett, hozzám se szól, bunkón viselkedik, és mióta ezt csinálja, lassan elkezdtem hozzá vonzódni, msotmár ott tartok hogy megőrülök érte, de nem tudom hogy adjam a tudtára, mert ő úgy tűnik már utál engem.
2014. febr. 17. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te tényleg 22 vagy, vagy elírtad?
2014. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Jézusom,ti csajok magatokat se értitek meg,akkor én pasiként hogyan?
2014. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 titán1234 válasza:
velem is pont ez a helyzet(17/F) és nem tudom egyszerűen ha kellenék valakinek akkor nekem nem kell de ha nekem kell valaki akkor szeretek harcolni érte
2014. febr. 17. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Miért a többes szám? Esetleg te azokhoz vonzódsz. Értelmes ember vonzódását nem befolyásolja, hogyan viszonyul hozzá a másik. Legalábbis tuti nem kezd el csak azért vonzódni valakihez, mert az tesz rá magasról. Ennyi erővel az utca népének 99%-ához elkezdhetsz vonzódni, mert mindnek totál közömbös vagy.


Amúgy meg éretlen vagy, buta, és nem tudod mit akarsz.

2014. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
rejtély :-?
2014. febr. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Ez igy szokott lenni, hogy akiknek tetszünk nem kell, akiknek nem az meg kellene, igen mert könnyen megkaphatod.Ez a srác most meggyurt egy kicsit, hogy felébredt benned, hogy nem lehet mindenkivel játszogatni.Menjél oda hozzá és kérdezd meg, miért utál,vagy miért haragszik rád, majd feloldódik és ujra kezdõdhet minden.
2014. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
22 évesen már benőhetett volna fejed lágya.
2014. febr. 17. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem tudom, de részben az ilyen női gondolkodás miatt nem pazarlom az időm nőkre...
2014. febr. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

ha te se tudod mit akarsz akkor mit vársz?? -_-

változtass magadon ezen a téren mert 60 éves korodban szüzen egyedül fogsz meghalni...

2014. febr. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ezt én is észrevettem. Minél jobban leszarsz egy csajt, annál inkább fog bolondulni érted. Ha rámászol, tudatára adod hogy fontos számodra buktad.
2014. febr. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!