Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyan lehet más energiáját...

Anton18 kérdése:

Hogyan lehet más energiáját leszívni?

Figyelt kérdés
Halottam olyanról hogy valaki más energiáját leszívja és az "áldozat" nagy fáradt lesz hirtelen. Az ilyen energiavámpírok hogy csinálják és hogyan tanulják meg? Van erre valami gyakorlat? Nem igazán értem.

2014. ápr. 10. 21:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
86%
Az energiavámpírok lényege, hogy addig fárasztja a másikat az önsajnáltatásával és pesszimizmusával, még a másiknak is sz*r kedve lesz, sok negatív ember pedig ezt látva tudat alatt feltöltődik és jó hangulatba kerül . Ez egy létező jelenség és nem babona .
2014. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
25%

nem fogom elárulni hogy ez hogyan működik, de létező dolog.

az első közel jár hozzá, de nem teljesen így van.

gyakorlatát nem árulom el, mert akkor nem tudnék már több ezer év óta létezni.

2014. ápr. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
50%
Fel dugsz az áldozat ánuszába egy kémcsövet és megcsapolod, majd a folyadékot forró vízzel megiszod.
2014. ápr. 10. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
91%
Pesterzsébeten a 3-as villamos gubacsi úti végállomásánál álldogál néhány lány. 3000 Ft-ért minden kiszívnak belőled, nem csak az energiát. Tőlük érdeklődhetnél.
2014. ápr. 10. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
61%
Feje tetejere teszed a tenyered es az energia atvandorol de csak akkor mukodik ha hiszel benne.
2014. ápr. 11. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Közeledik a hétvége. :D Amúgy szívószál a kiszemelt áldozat fülébe és mehet a menet.
2014. ápr. 11. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy kolléganőm, aki állandóan bejött hozzám és 1-2 órát beszélt, panaszkodott, csak mondta és mondta, ő így csinálta, teljesen lefárasztott.
2014. ápr. 11. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha nőnemű élőlény vagy, megtudlak tanítani rá! :-))
2014. ápr. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Laylah ***** válasza:
0%

Az energiavámpír itt most teljesen más, mint amire valószínűleg a kérdező gondol. Maga az energia elvétele egy puszta gyakorlat, alkalmi dolog. Pontosan nem tudnám megfogalmazni, hogyan működik, ez, meg a pajzsozás az, ami alapból, minden előtanulmány vagy gyakorlat nélkül ment nekem. Szerintem nem nehéz, de egy kívülálló, kezdő számára nem tudnám úgy leírni, hogy nagy valószínűséggel neki is sikerüljön.

Egyébként az egész energiaelszívósdi nem arra megy ki, hogy a másikat legyengítsd, hanem hogy te magad energiához juss. Ezért érdemesebb nagyobb tömegen végezni a gyakorlatot, mert így mindenkitől csak egy kicsi kell, amit ők nem vesznek észre, téged viszont feltölt.

2014. ápr. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Így vagy úgy a többség azt csinálja.


Mindenkinek meg van rá a maga stratégiája. :)


Ajánlott irodalom:


Mennyei prófécia

2014. ápr. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!