Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki jártas a...

Van itt olyan, aki jártas a szellemidézésben? Esetleg idézett már meg szellemet?

Figyelt kérdés
Még születésem előtt nagyjából pár nappal halt meg apum testvére, és sokat áradoznak róla, hogy ő miket csinált, és sokszor említik hogy nagyon hasonlítok rá és sokszor úgy beszélek, ahogy ő és úgy gondolkozom ahogy ő, legalábbis a nagymamám szerint, ezért úgy gondoltam megpróbálnám megidézni, igazából nem tudom minek a reményében, talán megismerhetném őt, vagy ilyesmi, de mivel még soha nem volt részem semmi hasonlóban ezért nem tudom hogy kezdhetnék hozzá. Lehet hülyeségnek hangzik de nagyon vágyom arra, hogy találkozzak vele, beszéljek vele, ezért kérek szépen pár tanácsot, hogyan álljak hozzá, és nagyon örülnék ha senki nem szólogatna be.:) Előre is köszönöm!

2014. ápr. 12. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Tényleg hülyeségnek hagzik.
2014. ápr. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

hali a szellem idézésről hallotam olyant hogy:

1 egyedül soha ne idézd meg

2 mindig köszönj el amikor véget ér a szeánsz....

nemtom de érdekes lehet

2014. ápr. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utolsó: ez egy disney channel-es sorozatban volt bmeg!!!
2014. jún. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!