Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Létezik, hogy kapcsolatban...

Létezik, hogy kapcsolatban állok egy még nem megszületett emberrel?

Figyelt kérdés
Az unokahúgom terhes most 6 hónapos a baba..Egyre többször álmodom azt,hogy az unokatestvéreimnél vagyok hallom a hangjukat érzem mit éreznek és minden alkalommal arra döbbenek rá,hogy én bent vagyok az unokahúgom méhében.Mintha egy síkon lennék a picivel..Ilyen van vagy ez csak az álom?Hozzáteszem volt olyan beszélgetés amit felidéztem(sajnos sok dolog kiesik mire felébredek) nekik találkozásunkkor és nem tudták honnan tudom..
2014. ápr. 15. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miféle anyagot szereztél, de ilyen nekem is kéne.

Főleg ha ilyen hallucinációkat idéz elő.

2014. ápr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ez csak álom, jelentése pedig legfeljebb annyi, hogy izgulsz érte.

Egyébként sok sikert és szerencsét az unokahúgodnak a babával!

2014. ápr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem az egyik ismerősöm tudott dolgokat amit nem tudhatott volna..ha rákérdeztem csak annyit mondott kitalálta..velem meg azok történtek meg mint vele..most megszakított velem minden kapcsolatot mert azt mondta boszi vagyok..vagy csak nem akarta kimondani hogy beteg..
2014. ápr. 16. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Csak álom.
2014. ápr. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
alkonyatban volt ez...XD wáháháháháhá, ennyi hülyét XD
2014. ápr. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Utolsó, mégis te nézted meg azt a trágyát, nem mi...
2014. ápr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..nem szedek semmit...csupán álmodtam valamit és kíváncsi voltam van-e különösebb jelentősége..ezt az alkonyat dolgot nem értem...igen nyilván éjjel álmodom..
2014. ápr. 17. 15:08
 8/8 A kérdező kommentje:
és köszönöm a jókívánságot a babának és az anyukának :)
2014. ápr. 17. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!