Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakötvényes kérdés:Mikor...

Babakötvényes kérdés:Mikor megszületett a baba, kaptunk egy levelet, hogy 1éves koráig tehetjük bankba. Nem foglalkoztam a dologgal. El is felejtettem, most viszont lassan 2éves a gyerkőc. Kellett volna bármit intéznem ezzel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Kellett volna bármit intéznem ezzel kapcsolatban, vagy így is megkapja majd 18éves korában?
2012. júl. 30. 11:28
 1/4 anonim ***** válasza:
én is elfelejtettem de mivel az állam ezt a pénzt is be akarja olvasztani mint anno a magánynyugduj pénzári dolgot és utána minek után beszedte lenyelte közölte mégis csak van na hát akkor tudod mit. nem kell tartsa meg amgának ha é elteszem azt a pénzt kezdönek és havonta hozzáteszem azt amit tudok jobban megéri mint igy ez egy lutri ami lehet bedöl már az idén Sajnos
2012. júl. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem akartál havonta hozzátenni akkor nincs baj, mert amit az állam szánt neki pénzt azt majd 18 éves korában megfogja kapni
2012. júl. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem akartam hozzátenni, mert külföldi számlájuk van. Ott gyűjtögetünk nekik, sajnos mostanában nem igen tudunk hozzátenni. De akkor ha semmit nem csináltam születése óta ezzel a babakötvénnyel, attól még megfogja kapni. (persze ha nem dől be, mert én is hallottam már erről)
2012. júl. 30. 11:54
 4/4 anonim ***** válasza:
elméletileg meg kéne, hogy kapja
2012. júl. 30. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!