Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Este amikor alszol tudod,...

Este amikor alszol tudod, hogy csak álmodsz és nem a valóság? Irányítani tudod az álmaid?

Figyelt kérdés
2009. dec. 25. 14:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Irányítani azt nem tudom, de van néhány olyan alkalom, amikor tudom, hogy ez csak egy álom.:)
2009. dec. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Én sokszor tudom irányítani. Ilyenkor minden olyat megcsinálok amit a való életben nem merek.Tök jó
2009. dec. 25. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
szia!én tudom irányítani és nagyon jó....egyszer össze kevertem az álmomat a valósággal :D az elég ciki voltxD
2010. máj. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, hogy képes vagyok irányítani őket, olyankor úgy érzem, fittebben és éberebben kelek reggel. Erre a célra nagyon hasznos, más értelmét nem igazán látom. Jobban szeretem a spontán, nem "megrendezett" álmokat, mert mindig lenyűgöznek. Rám alapállapotban szinte egyáltalán nem jellemző, hogy érzékeljem a különbséget, úgy élem meg az álmaimat is, mint a valóságot.
2010. máj. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

de h csináljátok?

h irányitjátok? én már próbáltam...nem jött össze :D

2010. máj. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én csak a rémálmaimat tudom irányítani, és olyan érzésem van, hogy tudom hogy álmodom, de nem tudok felébredni, de ugyanakkor megvan az az érzés is, hogy tudni akarom mi lesz a vége, és amikor irányítom, akkor még roszabb lesz, mint előtte volt... Szóval inkább nem piszkálnék bele szívem szerint:) De ott az életmentő ébresztőóra... Álltalában az megoldja az ilyen gondjaimat...:)
2010. jún. 3. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én nagyon ritkán tudom irányítani az álmaim, az olyankor nagyon jó, de általában csak a rémálmaimkor tudom, hogy ez egy álom.


Viszont az gyakran előfordul velem, hogy nem vagyok biztos benne, egy "hétköznapibb" dolog egy pár héttel azelőtti álmomban történt-e meg, vagy igazából. Ez elég kellemetlen tud lenni.. :D

2010. jún. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!