Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez álom volt, vagy valóság?...

Ez álom volt, vagy valóság? (Bövebben lent)

Figyelt kérdés

Több éve volt az első ilyen: feküdtem az ágyban és 1x csak hallom, hogy cawboyok(!) engem keresnek.Lapultam az ágyban nagyon, állatmódon vert a szívem meg ilyesmik.Nem találtak meg, csak kerestek, majd kiszaladtam a szobából.Mikor visszamentem ugyanúgy hallottam őket, de nemsokára elmult, vagy elaludtam, nem tudom.


Aztán volt egy másik ilyesmi is a napokban, akkor egy ismerőst képzeltem oda és ő fogott le engem az ágyamban, nagyon szorított, majd elmúlt.Ez úgy 2x 3x ismétlődött meg.


Kérdésem: ezt csak álmodtam vagy valami betegség lehet?Nem tudom megállapítani, de nekem úgy tűnt mintha ébren lennék és szenvednék az ágyban.


2011. jún. 18. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül, a sok haluzás lehet az agydaganat előjele is. Attól függ, hogy hol nő a daganat. Ha hallasz dolgokat, akkor a az agyad hallós részénél van ha látsz is dolgokat... Menj el orvoshoz, vagy pszihológushoz! Ha agydaganatod lenne, akkor még ebben a stádiumban menthető.
2011. jún. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
69%
valamikor a múltban biztos LSD-ztél és jön a flashback : D
2011. jún. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
76%

Néha az álmok valoságosnak tünnek.Ha álmodsz nem tudod (tudatosan),hogy az csak álom.Éber állapotban lehetettél,ébrenlét és álom között.

Az álom nem betegség,van aki emlékszik az álmaira,de vannak akik nem.Meg az attol is függ mennyire,mélyen alszik az illetö.Jelentése az lehet,jelezhet multban megélt dolgot,lelki állapotot,jövöt...

2011. jún. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehet éber álom és lehet agydaganat is. A biztonság kedvéért elmennék egy dokihoz.
2011. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!