Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi az élet valódi értelme?

Mi az élet valódi értelme?

Figyelt kérdés

A tudománynak is ezzel kellene foglalkoznia, ahelyett hogy atombombát és más tömegpusztító fegyvereket agyalnak ki.


Isten megtalálása ? Isten kinnt van valahol ? Bennt van? Ha itt van bennt és nincsen térfogatom, lehet hogy én mindíg is Isten voltam, csaknem tuttam róla?


2014. máj. 31. 03:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha bent van, bent megtalálod. Ha kint van, ideje útra kelned. Az élet értelme maga az élet élése. Élj, ez az értelme. Ahozz hogy élj, üresnek kell lenned.

Egy gondolatokkal teli vödör vagy, és az élet a víz. Hogy a víz a vödörben elférjen, ki kell öntsd a szemetet.

2014. máj. 31. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Muszáj hogy legyen az életnek Értelme? Nem egyszerűbb úgy élni hogy jól érezzük magunkat most és a jövőben? (Nem számítva a halál utáni ostobaságokat -- halál után nincs semmi.)
2014. máj. 31. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
#2 honnan tudod? Meghaltál már? :)
2014. máj. 31. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A Galaxis utikalauz szerint: 42

A közmondás szerint: Ültess egy fát, irj egy könyvet, nevelj egy gyereket és nem éltél hiába!

2014. máj. 31. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Az élet értelme megismerni önmagad, aztán Istent.

Ki vagyok én? A gondolataim, vágyaim, elképzeléseim, az életem története? Ezek lennénk?

2014. máj. 31. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

az élet lényege felfedezni a saját magad életében a spirituális valóságot, hogy a részek(életed mozzanatai), miként kapcsolódnak a Végtelen Teremtő összességéhez!

amit ez helyreáll életedben, akkor van az az állapot, amit megvilágosodásnak hívnak.

kevés ember jut erre az állapotra önmagától, sokaknak mások segítenek egyfajta katalizátorként működve az életben hogy bizonyos élethelyzetekből valami felé befolyásolják a viselkedést, gondolkodást, érzelmeket, és ha már az úton jársz, amit mindig is kerestél, apró jelek segítenek majd utadon hogy jófelé haladsz, mígnem elérsz a forráshoz, és megismered önmagad igazi arcát!

2014. máj. 31. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Jaj magának életnek nincs értelem te butus él az életed és keres neki értelmet és nem vagy Isten próbáld már ketté választani a vizet jaj nem megy? Akkor mégsem vagy Isten? Akkor próbáld vérré változtatni a bort ez sem megy? Akkor milyen Isten vagy te? :-D
2014. máj. 31. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, ilyen helyesírással biztos nem lehetsz isten.
2014. máj. 31. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szaporodjatok és sokasodjatok, utána pedig öljétek meg egymást!"
2014. jún. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!