Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, Mi az élet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, Mi az élet valódi értelme?

Figyelt kérdés
Megtudjátok fogalmazni egyetlen szóban? Esetleg utána meg is magyarázni, hogy mért arra gondolsz? Ötlet?

2012. ápr. 12. 15:36
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
23%
sajt
2012. ápr. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
88%
a párom. Mert ha vele vagyok akkor tökéletesen boldognak érzem magam
2012. ápr. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Megtalálni az okot mindazokra a dolgokra, amik veled történnek.
2012. ápr. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
55%
www.gyakorikerdesek.hu
2012. ápr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
33%
Dugás.
2012. ápr. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
83%

Mindenkinek mas.


Szamomra az lenne, ha olyan munkat tudnek talalni, amire hivataskent tudnek tekinteni, szivesen csinalnam es ugy ereznem, hogy valamifele onmegvalositasra, onkifejezesre, kiteljesedesre vagyok kepes azon a munkan keresztul.

2012. ápr. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
68%

az életnek nincs értelme.

de ha mindenféleképpen meg kellene fogalmazni egyetlen egy szóban akkor az a szó a

"halál" lenne.

mivel minden ami él, az eleve már csak halott lehet a későbbiekben.

a születés és maga az ember amikor megfogan, több ezer hímivarsejtből csak egy jut célba, ha másik jut el a petesejthez akkor az már teljesen más ember lesz, más személyiség, más kinézet stb, stb, stb.

talán az a értelme, hogy teljesen véletlenül megszülessünk és biztosan meghalhassunk.

2012. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a szerelem, szeretet. Mert, ha szeretsz valakit, azért küzdesz, érzed, hogy van miért élned, mégha nagyon rossz passzban vagy, akkor is. Az élet nem habos torta, de ha van benne szeretet, könnyebben átvészeli a nehézségeket az ember.
2012. ápr. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
0%

Egy szóval nem, de többel igen..

Barátok, nők, pia, drog, fű, unaloműzés.. hobbik.. stb

2012. ápr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
90%
számomra a család és a párkapcsolat. mondjuk csillagjegyileg rák vagyok, ami egy eléggé családcentrikus jegy, szóval nem lepődök meg (ki mennyire hisz ebben, az az ő dolga). nagyon szeretnék már saját családot, a jövőmet is ennek fényében tervezgetem. de igaz, ez mindenkinél más.
2012. ápr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!