Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki lenne szives segiteni?

Valaki lenne szives segiteni?

Figyelt kérdés
Multkor elmentem az egyik ismerosomhoz es mondta,hogy valasszak ki egy kartya(poker) jelet mint a sziv meg ezek meg melle egy szamot.Megtettem utanna megmutatta,hogy o azt rajzolta bele elore a fuzetebe es en azt csinaltam amit o "akart".Azt mondta,hogy tanult hipnotizaciot.A kerdesem az lenne,hogy ez milyen fajta hipnotizacio?
2014. jún. 14. 13:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Szuggesztió.
2014. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Bovebben legyszi??
2014. jún. 14. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy bűvésztrükk. A pakliról leemeléssel kellett választanod? Mert akkor egy Svengali-paklival csapott be :)

Ennek a paklinak minden 2. kártyája egy bizonyos típusú, ráadásul nagyon kicsit eltér a méretük a különböző lapoktól, így bármennyit emelsz le a pakliról, mindenképp az az egy bizonyos jelölésű/számú kártya lesz a kiválasztottad.

..biztos vannak más módszerek is, másmilyen kiválasztásokhoz, én ezt ismerem.

2014. jún. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!