Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ki ért a telekinézishez? Aki...

Ki ért a telekinézishez? Aki igen az legyen szives segiteni és tanácsokat adni.

Figyelt kérdés
2009. aug. 20. 02:47
 1/9 anonim ***** válasza:
52%
Várnod kell még úgy ezer évet, akkor talán lesz, aki tud erre válaszolni. De, addig is, itt egy szép, fehér kabát. Naaa, vedd csak fel! Mi? Dehogy! Ez nem kényszerzubbony! Dehogy, ez az új divat! ;)
2009. aug. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
27%
Miért van tele ez az oldal ilyen hiszékeny, együgyű emberekkel??? Könyörgöm, telekinézis? Elhiszem, hogy jól hangzik, de nem találhtanál valami más hobbit? Fogadd el, hogy nem tudsz varázsolni, gondolatot olvasni, csillagokból megjósolni a lottószámokat! Olyan nehéz lenne ezek nélkül életben maradni? Itt már lassan minden második kérdés arról szól, hogy ki mit képes elhinni. Kezdem magam úgy érezni, mint a középkorban, ahol még a boszorkányokban is hittek...
2009. aug. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
91%
Lélekvándor.hu-n vannak ehhez értő emberek szerintem,fel is teheted az ezzel kapcsolatos kérdéseidet,és leírást is találhatsz ezzel kapcsolatban.
2009. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
76%

Boccs! DE boszorkányok a mai napig vannak és a középkorban azt hitték róluk, hogy rossz akaró méregkeverő alakváltók akik a nemlétező ördöggel paktáltak le... Ebből annyi igaz, hogy álruhában este szedtek gyógyfüveket az erdőben...

És létezik telekinézis ugyanis abban az állapotban amikor minden lebeg, mert nem hat rá erő akkor képesek vagyunk akaratunkkal irányítani bizonyos határokon belül. De ez a fajta kísérletezés még gyerekcipőben jár és nem lehetséges ennyi erőhatással szembeszállni a mindennapjainkban... még.

2010. máj. 3. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
5%
20 éve komolyan edzek rá és rájöttem... arra gondolok hogy odanyúlok én inkább távirányítóval kapcsolom be a baszott tévét azt nem maradok le a kölyökklubról
2010. máj. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

probád meg psiwheel-el !hogy ha van akarat erőd és hiszel benne nem ugy mint mások akkor elég komoly sikereket tudsz elérni !!


http://www.youtube.com/watch?v=H5NwRfMJgOQ


ezt a vidit nézd meg !!ez nem kamu

2010. jún. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Fenykeresok.atw.hu

Itt sok gyakorlatot találsz. De ha tudsz angolul, akkor egy csomó oldalt találsz erről.

S ne törődj azokkal, kik hülyének tartanak, hogy hiszel ilyenekben. Hisz ez csak is a hitünkkel működhet. :)

2010. okt. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos, én valoban értek hozza. Mondjuk semmi huu de latvanyos, eddig a legnehezebb dolog amit fel tudtam emelni az egy nagyobb dió volt...:) Azt tanacsolom, hogy legyél kitarto, sokan nem fognak hinni neked, ahogy nekem se hisznek amig meg nem latjak! Aztan csak néznek!!:D Egyébként az ilyen dolgok néha felkeltik az ellenkező nem érdeklődését is:D, mondjuk nem mindig! Külömben otthon is megtanulhatsz, mint én, kezd mindig kis, könnyü targyakkal!! Én egy pici összegyürt papírgalacsinnal kezdtem...:) Ha fejfajós vagy akkor óvatosan kezd! Ennyit tudok tanacsolni!:)
2010. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kifelejtettem, nagyon fontos!! Mielött nekikezdenél, nézd meg jól, hogy hol van a targy amit fel akarsz emelni, aztan hunyd be a szemed és próbalt "megkeresni". Hülyén hangzik de ezt így kell! Nagyon nehéz észrevenni de ha megvan, akkor koncentralj ra, próbald meg a körülötte lévő térre koncentralni! Nagyon nehéz ezt leírni te csinald és írj ha valami sikerült! Ne feledd sok időbe telik ezt megtanulni! Az is sikerélmény ha egyatalan megtalalod! Kitartas.
2010. nov. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!