Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez normális? Csak véletlen?...

Zsani123 kérdése:

Ez normális? Csak véletlen? Szerencse? Vagy valami spirituális képesség?

Figyelt kérdés
nem is tudom hol kezdjem...nagyon sok dologban volt részem,rengeteg természetfeletti jelenséggel.mellette van egy olyan dolog,ami érdekel,hogy megérzek dolgokat.például hogy mi fog történni,valamikor csak azt hogy jó vagy rossz,valamikor azt hogy kinek mire van szüksége,mit fog mondani..sööt..azt igazából nagyon gyakori nálam.volt hogy megálmodtam valamit a saját ismeröseimmel,és az más ismeretlenekkel történt meg.például hogy apám alvajáró volt, és álmában megölte anyámat...utána este bent is volt a hiradóban hogy ez történt egycsaládba. mondjuk én hiszek a természetfeletti dolgokban, mert volt már hogy szellemet idéztünk,kör közepénbent volt a telefonom, és ki irta hogy 'vészhelyzet'...aztán barátnömnek meg is fájdult a feje.aztán estek már le maguktól dolgok.éreztem már hideget meleget.láttam messziröl dolgokat.hallottam különféle hangokat,kevésbé ilyesztöt,és nagyon para dolgot.
2014. júl. 14. 12:22
 1/9 anonim válasza:
79%
Nem csak te vagy igy :) en is ilyen vagyok. Erzek feletti erzekelesnek hivjak ezt a jelenseget. Mikor mindig mindent megerzel. Ha szeretnel tobbet tudni rola olvasd el Jose silva erzek feletti eszleles c konyvet. En is ezt teszem :)
2014. júl. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én úgy vélem, véletlenek nincsenek, hiszek a sorsban, abban, hogy minden meg van tervezve előre, és odafönt, az Ég megírja, mi lesz velünk. Véletlen biztos nem, és véleményem szerint a véletlen kizárja a szerencsét, mert a szerencse is egyfajta véletlen. Képesség - az lehet, vagy éppen pont téged választott ki az a lélek, aki „akar tőled valamit".
2014. júl. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.feltétlenül elfogom olvasni
2014. júl. 14. 15:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Véletlen, mivel "minden" az.
2014. júl. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha a "különleges képességeid" a szellemidézés után jelentkeztek akkor valószínűleg "megszállott" vagy csak még nem teljesedtek ki a "tünetek". Gondolj csak bele miért írta ki a telefonod épp azt ,hogy "vészhelyzet" stb. Bár ennek a kérdésnek nagyon kamu szaga van ,de azért leírom,hogy érdemes lenne elmenned egy exorcistához.Azért merem ezt ajánlani,mert akiket a tv-ben látsz táltos stb. NEM VESZIK LE AZ ENTITÁST RÓLAD, hiába csukják be a szemüket és csinálnak úgy mintha koncentrálnának, közben csak a percek pörögnek... Szóval még csak véletlenül se az ingázós módszereseket válaszd. Vannak erre megfelelő emberek csak neked kell megtalálni. Sok sikert.
2014. júl. 14. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

ja és ilyen tüneteket is produkálhatsz:

http://www.youtube.com/watch?v=YIHHXwjNiIQ

2014. júl. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
koszonom,holnap megnezem geprol.de egyebkent nem kamu:) csak nem szerettem volna regenyt irni.es lehet volt mar az elott is,csak nem figyeltem oda ra,nem ilyen gyakori volt,mint iden.iden mar nincs olyan nap hogy ne lenne valami "megerzesem"...tobbnyire a baratom vette eszre,mert mindennap megkaptam tole hogy ez ilyeszto, hatalmas szemekkel.a tvben az ilyen betelefonalos szarsagok,meg nevetsegesek szerintem.
2014. júl. 15. 00:05
 8/9 A kérdező kommentje:
megneztem a videot, de butasagnak tartom,velem ilyen nem fog tortenni,biztos vagyok benne:D
2014. júl. 15. 00:23
 9/9 A kérdező kommentje:

ma a baratommal jobban atbeszeltem ezeket a dolgokat.mondtam neki hogy 4dolgot irok a telefonomba,jegyzetek koze..csak ilyen aprosagokat irtam.

1.felfog borulni az uvegunk

2.rajon a pisiles

3.jonni fog egy elegnagy siklo ide

4.a kovetkezo aki odafog jonni 2srac lesz,akik eleg melegesnek tunnek..

...persze igyis lettek...

Ezutan gondolt 3dologra,abbol 2-t kitalaltam...

Es ez par perc alatt tortent meg...mellesleg olyan helyen voltunk,ahol nem nagyon jarnak emberek.

Mikozben tortentek ezek a dolgok,beugrott hogy mar kiskoromban is tortentek velem ilyenek.emlekszem regen meselte anyam,hogy amikor kicsi voltam,voltak olyan esetek amikor varosba voltunk,kanikula volt,en meg egyszer csak elkezdtem neki nyafogni hogy vihar lesz,menjunk haza...persze o hulyenek nezett mert meg csak egy szurke felho sem volt.de addig nyafogtam meg hisztiztem neki,amig inkabb hazajottunk.amint beertunk a lakasba,oriasi vihar volt.most hogy irom ezt,a vihar be is ugrik...a rengeteg eso..es akkor momdta nekem muter,hogy volt nagyon sok ehhez hasonlo megerzeseim,amik bevaltak,es hogy mindig hallgassak a megerzeseimre,mindig...de ezt olyan magabiztosan mondta,hogy mar majdnem csak megijedtem:)...ugyhogy nem a szellemidezes ota tortennek ezek a dolgok velem.de nem tudom miert van.egyre jobban erdekel a dolog.baratom elegge felt,mert van olyan ismerosunk,aki igy kezdte,es most konkretan mintha bolond lenne a csavo...

2014. júl. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!