Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek ez különleges...

Szerintetek ez különleges képesség? Vagy mi lehet ez? (Hosszú történet, szóval megkérném ha rendes választ akarsz adni kérlek szány rá időt, hogy végig olvasod)

Figyelt kérdés

Nagymamámtól indul ez az egész.


Nagyim 100 évet élt 1906-ban született

Apa mesélte mikor gyerek volt rengeteg ember járt át hozzá mert képes volt kommunikálni és kapcsolatot teremteni a halotakkal, és jövőbe látó képességei voltak.


Mesélte egy példa, mesélte mikor kislány volt azt álmodta, hogy Szüz Márja álmában megjelent előtte a kis Jézussal a karján, ezt elmondta anyukájának és anyukája azt mondta, hogy háború lesz, és rá egy hétre kitört az első világháború.


Mikor idősebb lettem, rengeteg dologra figyelmeztetett, mert tudt mi fog történni, és minden bejött, minden egyes dolog.


Apa is mesélt dolgokról gyerekként, hogy rengeteg mindent megjósolt előre, apában is meg van ez csak ő nem nagyon foglalkozik vele.


És itt jövök a képbe én, velem valahogy másképp működik.

Mikor 5 éves voltam, telefonáltak hozzánk, anya vette fel, nem hallotam mit beszélnek mert a másik szobában voltam, de egy hang azt mondta belüll, hogy apa elutütt valakit, aztán anyám bejött a szobába és azt mondta, hogy fiam el kell menünk apához, mert elütött egy biciklist (csak a kötekedés elkerülése végett nem ő volt a hibás hanem a biciklis).


Aztán ahogy nőttem jöttek a furcsaságok.

Képes voltam megmontani azt, hogy ha valaki megbotlikaz utcán, ki mit fog választani a boltba, vagy elég volt ránézem egy férfira, és 100% olyan érzés fogott el, hogy ez haza megy és veri a csládot.


Későbbiekben ez abba maradt, most is érzem a dolgokat de nem olyan erősen mint régen.


De a másik amitől rettenetesen szorongok.


Tök minden mit mondok ismeretlennek barátnak, mindenkire tudok hatni, ha munkában, vagy valami baráti ötletben merül fel kérdés az összes tekintet rám szegeződik.


Ha hihetetlen hanem, minden ember megnéz az utcán erősen.


Nem járok már busszal, mert akár hányszor felszálok, a busznak a fele, vagy az egész busz engem néz.


Először ezt hittem ez hülyeség és bebszélem magamnak, de 2 alkalom fordult elő, az egyik lány ismerősömmel utaztam aki 5 perc után megbökött és oda sugta "figyi, mindenki téged néz", másik alkalom, villamos, haverommal mentünk köbánya felsőre, beszéltem hozzá de nem figyelt rám csak nézett jobbra blara, és mikor megkérdeztem tőle, hogy mivan, azt mondta "b*zd, mindenki téged néz".


Utcás alkalom, 2 lány ismerősömmel mentem én csak néztem előre mikozben mentem, megrémültek és az egyik megkérdezte a másiktől, "Niki, észrevetted mindenki Levit nézi?" válasz "Ja, nagyon rémisztő".


Ha állunk egy társaságba az utcán, bárhol, és pl, valaki tüzet kér, vagy utba igazitást vagy bármit, mindig hozzám jönnek először


Nem értem ezt, és szorongok miatta sokat


Valaki tudna adni infót mi lehet ez? Vagy Valaki, van hasonló cipőben?


Köszönöm


2014. júl. 14. 12:16
 1/8 anonim ***** válasza:
91%
Öröklődés. Valami olyan energiát (lehetőleg pozitívat) árasztasz magadból, amit az emberek megéreznek, ezért szegeződik rád a tekintet.
2014. júl. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%
A jelenseget Erzek feletti eszlelesnek hivjak :D fejlesztheto es ha komolyabban foglalkozol vele kesobb ha megfogsz egy targyat mar beugrik valami. Ilyen van sokan fogekonyak ra mint pl. En is. Olvasd el Jose Silva Erzek feletti eszleles c. Konyvet sok mindenre valaszt fog adni. Amugy ez a dolog orokletes en is orokoltem nagyanyamtol.
2014. júl. 14. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem érzékeken túli észlelés véletlen?
2014. júl. 14. 12:43
 4/8 anonim válasza:
szerintem ez inkább pozitivum, az aurád nagyon jóó lehet :)
2014. júl. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
De az, bocsi elirtam.
2014. júl. 14. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
36%
Én csak ránéztem a helyesírásodra és megállapítottam ,hogy kettes voltál nyelvtanból.
2014. júl. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Anno a nagymamádék fiatal korában minden fura álomra az volt a válasz, hogy "háború lesz".Miért?Mert ez már eleve sejthető volt.Számítottak rá, hogy háború lesz.És meg is történt.Nincs ebben semmi különös.Ha Mancika férje betegeskedett és Mancika kék fülű macskával álmodott, akkor abból le lehetett szűrni, hogy a férje meghal.Így működött ez.

Az meg hogy minden ember megnéz, annak sok oka lehet.Talán van valami furcsa rajtad.Zöld haj, 3 szem, 6 láb,piros pettyes sárga nadrág, vagy valami hasonló.

2014. júl. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
7-nek rohadtul igaza van
2014. júl. 20. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!