Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől van, hogy megérzünk,...

Mitől van, hogy megérzünk, megálmodunk dolgokat? Ez spirituális képesség? Hogy lehet fejleszteni? Lehet, hogy volt hasonló kérdés, sajnos nem találtam számomra elfogadható válaszokat

Figyelt kérdés
2010. ápr. 22. 19:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Az emberi lélek nagy rejtély, és a tudatos szfére csak egy töredéke az egésznek. A tudattalan ugyanúgy megfigyeli a környezetet, és következtetéseket von le belőle, csak másképp és "más nyelven", mint a logikus tudatos énünk. Ezek a dolgok néha álmok, megérzések, furcsa sejtések formájában a felszínre törnek, mint a forrásvíz. Ha ennyire érdekel a téma, javaslom C.G. Jung munkáit, pl. "Az ember és szimbólumai"-t.
2010. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Örülhetsz :) ez valószínüleg egy különleges képesség :) bár nekem lenne...:) nos, azt nem tudom, hogyan tudnád fejleszteni.
2010. ápr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Nekem is van ilyen "képességem" =)

Én azt olvastam valahol,hogy úgy lehet fejleszteni,hogy előveszel egy pakli kártyát és megpróbálod kitalálni mi lehet rajta meg ilyesmi feladatok.De nem csak úgy "hasraütésszerűen" hanem tényleg gondolkozol és megpróbálod "megérezni". Előbb-utóbb egyre jobban fog neked is menni,tapasztalatból mondom. =) Sok sikert =)

2010. ápr. 22. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Mitől van az, hogy az esetek többségében a rossz dolgokat érzem, tapasztalom meg?

Ez a "jelenség" vagy látomás vagy fizikai fájdalom formájában jelentkezik.

2010. ápr. 22. 20:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen, de én nem nagyon szeretem.. vmikor már idegesít.. maga az érzés is... dejavu meg stb...
2010. ápr. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Azért van kérlek szépen, mert azt nem tartja számon senki, hogy a másik 8000 esetben nem jött be az álom, csak a 8 sikereset.

1:1000-hez beletrafálni meg nem nagy bravúr.

Kártyákat meg nyugodtan lehet nézegetni, annyit fogsz eltalálni, amennyit a statisztika is kihoz, nem többet.

2010. ápr. 23. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zsani123 ***** válasza:

lehet csak puszta véletlen,vagy spirituális is lehet:D

én is rengeteg dolgot álmodtam meg, és napi szinten érzek meg több dolgokat is.lehet spirituális is, vagy csak szerencse is..nemtudom:) rengeteg jelenséget éltem már át egyébként.

2014. júl. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Spec, én meg tudom állítani az időt egy pillanatra és ebben az állapotban a múlt és jelen egy ugyanolyanná lesz és kitágul. Fogalmam nincs hogy csinálom, csak olyankor valamiféle magasabb szintű létre gondolok vagy ilyesmi és nagy nyugalom kell hozzá. Szóval nagy pontossággal mejövendelek például a lottószámok egy részét. Nyertem is így már vele akkor jöttem rá hogy nem véletlen.

.. Megállítom az éjjeli égen elsuhanó repülőt..

2019. szept. 6. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó, én is kérek abból az anyagból, amit szedsz.
2019. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!