Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azokat a sátánistákat keresem...

Azokat a sátánistákat keresem akiknek ez a jelképe?

Figyelt kérdés

sátánisták keresek akiknek ez a jelképe és szeretnék csatlakozni hozzátok(tudom mivel jár és tudom hogy nem könnyű)


[link]


Diabol qui adorent a solis ortu usque ad occasum

Ave fratres!



2014. júl. 16. 17:13
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%
Pfff. A kereszténység nem is vallás :D De komolyan. Csak egy elbutító kamu, amit sok észlény elkezdett terjeszteni, csak hogy hülyítse a népet. Sikeresen
2014. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
43%
Majd meglátjuk ki a marha, kedves 9-es. Te higyj csak a sátánnak, meg a Spirits of Eridu tanításainak. A sátán mondja magáról hogy nem gonosz, ez aztán a releváns információ. Én egyébként nem is vagyok kereszténynek nevezhető, viszont épp elég tapasztalatom van ahhoz, hogy tudjam, bizonyos szellemi entitások milyen indulattal viseltetnek az ember felé. Meg azt is tudom, hogy Isten milyennel viseltetik. Úgyhogy én tudom, kitől lehet várni jót. A sátántól biztos nem, legfeljebb átmenetileg, de azt is csak Istentől lopja. Akkor se lenne értelme, ha mindenható lenne, mert akkor a létezés csak gonosz lenne.
2014. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Istentől lopja??? És azt hogy? Betör a mennyország bankba és kilopja?
2014. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
8: Ne ordibálj! :D Honnan tudod, hogy én miben hiszek... Az írás alapján nem lehet következtetni :DDD
2014. júl. 16. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
12: Egyet értek.
2014. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
27%
Nem olyan bonyolult ezt megérteni szerintem. A lopás alatt azt kell érteni, hogyha pl valaki sátántól kér és kap mondjuk kacsalábon forgó palotát meg űrrepülőgépet, akkor az is Istené, sátán nem tud teremteni, ergo nem az övét adja, ilyen egyszerű.
2014. júl. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
Bocsi ez hülyeség nem Isten teremti az űrhajót hanem mi pontosabban építjük. Mellesleg ha olyan hülye hogy szövetkezik akkor magára vessen ez egy alapvető hülyeség amibe a bolondok szoktak bele esni. Nem szívlelem Istent de még én is tudom hogy nem szabad alkudni.
2014. júl. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
És az anyagot, amiből csinálják, ki teremtette? Az embereket akik csinálják, ki teremtette? Úgy látszik mégis bonyolult egy kicsit annak aki akarja.
2014. júl. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%
Az anyagot amiből építünk mi teremtjük minket pedig nyilván isten teremtett de semmi több megteremtett és ennyi. Nem foglalkozik velünk és nem irányít minket. Nem csinál velünk semmit.
2014. júl. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
35%
Mi teremtjuk az anyagot? Na ne röhögtess. Az pedig, hogy nem foglalkozik velünk, nem igaz. Én pl. már halott lennék nélküle.
2014. júl. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!