Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Azokat a sátánistákat keresem...

Azokat a sátánistákat keresem akiknek ez a jelképe?

Figyelt kérdés

sátánisták keresek akiknek ez a jelképe és szeretnék csatlakozni hozzátok(tudom mivel jár és tudom hogy nem könnyű)


[link]


Diabol qui adorent a solis ortu usque ad occasum

Ave fratres!



2014. júl. 16. 17:13
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
És honnan veszed hogy ő volt?? Beszélgettetek?
2014. júl. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
51%

én hívő vagyok vallásos ember a keresztény istenben hiszek és nem is akarok beleszólni a beszélgetésetekbe

de a kérdező egy szektát keres azt hiszem ami a sátánnal kapcsolatos és milyen érdekes kis vita robbant itt ki :O (vagy csak nekem érdekes ez az összefüggés?)

2014. júl. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
Annyira nem érdekes a vallás felkapott vita téma :O
2014. júl. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
82%

A vallás valóban az egyetlen összetartó erő a társadalomba, hiszen aki nem féli Istent, az gátlástalanul, lop, csal, sikkaszt. Továbbá a vallás azon igazsága, hogy ne tedd azt felebarátoddal, amit magadtól sem várnál el, az aminek az emberekben való hiánya miatt van ez a rengeteg válság, gazdasági recesszió, munkanélküliség


Pusztán azért akarnak az emberek sátánisták lenni, mert az az egyén érdekeit nézi. Nevezetesen tegyél amit akarsz, más kárára is. Kíváncsi lennék, egy sátánista mit mondana, ha nála magasabb rangú társa elátkozná vagy el akarná pusztítani ok nélkül, csak mert neki így tetszik és sátán a magasabb rangúval lenne :P


Azért akarnak az emberek sátánisták lenni, mert a szenny háliwúdi médiában azt látják, hogy a gazdag sikeres bigék eladták lelkük sátánnal, cserébe a pénzért és mindenki szeretne gazdag lenni és mindenkit megkapni. http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__magia-okkultizmus__2..


Nem utolsó sorban, ha befolyásos állást akarsz elérni, szabadkőművesnek kell lenned, ami azzal jár, eladod a lelked sátánnak és őt szólgálod életed végéig [link]


Az persze más kérdés, hogy a vallási dolgok, mint Isten vagy sátán mennyire állják meg a helyüket a valóságban, de ha annyi magasan képzett politikus, tudós a világ elite szó szerint nekik áldozik, hozzájuk imádkozik együtt minden évben, akkor akár lehet ebben a vallásos dologban is valami ! http://www.youtube.com/watch?v=LRYUrWPp2TA

2014. júl. 17. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van!egyetértek.
2014. júl. 17. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
Na Na például én egyáltalán nem félem Istent és nem lopok nem hazudok csalok stb. Ezek nem függenek össze Istennel hanem a normális emberek nem csinálnak ilyet.
2014. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim válasza:
59%

Számomra nem jelent semmit sem az Isten sem pedig a Kereszténység sem!

Egyszerűen nem tudok egyetérteni azzal amit a Kereszténység "ültet" a hívők fejébe.

Sátánistának tartom magam. Nem, nem vagyok Sátánimádó. Ugyanis a Sátánizmus nem egyenlő a Sátánimádattal.

A Sátánizmusnak több ága, "rendszere" van. Én inkább az Ateista sátánizmushoz "tartozom". Azokkal az eszmékkel tudok majdnem teljes mértékben egyetérteni míg a Keresztény eszmékkel szinte semennyire.

2014. júl. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
81%

Szépen sorjában.


Kérdező: Így - [link]


#12 Az mennyivel relevánsabb, hogy egy állítólagos, lopott nevű, véráldozatokat és népírtást követelő pszihopata homofób "isten" (aki a biblia alapján több millió ember haláláért felelős) mit nyilatkoztat ki más entitásokról?

A Spirituális Sátánizmus a pogány őshagyományokra és azok gyakorlataira egy gyűjtőnév. Tehát sokkal idősebb, autentikusabb, mint bármelyik ábrahámita maszlag.


#24

- A vallás nem egyenlő a zsidó-kereszténységgel.

-A dekadencia abból fakad, hogy teljesen kiiktatták a valódi spiritualitást az élet minden területéről. A Napi szintű spirituális praktika helyreállítja a természetes rendet az élet minden területén. A börtönökben, ahol minimális, nagyon gyenge alap jógagyakorlatokra kötelezték a rabokat jól tükrözik ezt. Drasztikusan lecsökkent az erőszakos incidensek száma, helyreállt a rend magától.

Az, hogy a modern ember életviteléből teljesen hiányzik az önfejlesztés pont " a vallásnak" köszönhető.


Honnan veszed, hogy ki miért lesz sátánista? És azt, hogy milyen érdekeket néz?

Te a saját tájékozatlanságod révén összemosod a dolgokat. A laveyi sátánizmusra gondolsz, ami valójában csak egy énközpontú libero-ateista filozófia. Sátán csak egy jelkép, egy archetípus számukra. Szintén az ignoranciádból következik az a feltételezés, hogy egy sátánista csakúgy elátkozná a testvérét heccből.


A szenny hollyjew-i média pedig pont a sátánizmust járatja le, míg folyamatosan jönnek ki a biblikus témájú filmek. Mutass egy hollywoodi produkciót, ami a sátánizmust pozitív fényben tünteti fel. Pl egy jó szaftos ördögűző horror után biztos mindenki alig várja, hogy sátanista legyen. Ugye? Ha hollywood és a mainstream média keresztényellenes lenne, már rég nem létezne kereszténység.


A modern szabadkőművességművesség judeo-keresztény ezotériára épül. A rituáléi pedig zsidó miszticizmussal átszőttek.

Hír 24 helyett hiteles könyvekből kéne inkább informálódni. Pl Albert Pike Erkölcsök és dogma c. Művéből. Melyben minden ősi misztériumot a júdaizmusra próbál visszavezetni Pike, aki 33-mas szabadkőműves volt. A Luciferes idézet lyézusra utal. (Mielőtt felhoznád ellenérvnek)



Megjegyzem, hogy kiválóan tükrözi a hszed a keresztények erkölcsi és lelki világát.

Csak félelmből tartják be a szabályaikat, félelemből élnek "erkölcsösen". Persze fermelül a kérdés, hogy mi a helyzet az "istenfélő" pedofil papokkal, a vatikán nevű nemzetközi bűnszervezettel, meg 3/3-masokkal stb.

Én nem félek semmilyen istentől és isteni büntetéstől, mégse bűnözök. Nem lopok, nem csalok, nem sikkasztok. Van egy szilárd erkölcsi meggyőződésem, ami nem félelem alapú felszínes álszenteskedés. Az én erkölcsös viselkedésem Belülről fakad, ezért tartani is tudom magam hozzá. Ellenben a keresztényekkel, akik nap mint nap áthágják a saját törvényeiket.

2014. júl. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 Napfonat ***** válasza:

Én már "voltam" sátánista teenager koromban. Kommersz sátánista, amolyan agyatlan, tele felvarrósokkal, pentagrammákkal meg ilyenekkel. Már nem vagyok. Meg is vagyok keresztelve (református), de nem a szabad akaratomból keresztelkedtem meg. A katolikus egyház múltját ismerve, nagyon unszimpatikusnak tartom. Meg a jelenét is ismerve. Ha valaki egyszer cölibátust fogad, akkor miért lesz belőle pedofil? A biblia is sok mindent össze-vissza ír.


Mindazonáltal lenne néhány kérdésem:


1.Én szeretném, ha egy sátánista elmagyarázná, hogy miért is jó sátáni értékrend szerint élni?


2. A vallás, a biblia nagyon összekavarja a dolgokat. Én sem szeretem a biblia nagy részét. De ott van Jézus. Akár létezett, akár nem, akárkinek is tulajdonítjuk azokat a cselekedeteket és tanításokat, hát nem bölcsek azok a tanítások?

Ha a falusi Kis Pista mondana ilyeneket, én a tanítványául szegődnék, vazze. Hát nem szép az, amit Jézus (vagy Kis Pista) tanított??


3. És mégis mit tanít a Sátán? Én nem ismerek tanítást, amelyet a Satanael-nek lehetne tulajdonítani! Csak annyit tudok róla, amennyit az összes vallás és mítosz elénk tár: egy meglehetősen negatív figura, aki fellázadt a főnök ellen, mert nem akarta a zembert szolgálni!


4. Nem értem ezt a "Spirits of Eridut" sem. Én jártasnak tartom magam a sumér dolgokban. Még Zecharia Sitchin könyveit is olvastam. Hogy jön a világ első városa, Eridu a sátánizmushoz? Aztán ott van Inanna/Astarte! Az agyagtáblákra írt sumer történet szerint Inanna vérét adta Ninhurszagnak, aki Inanna vérét a "vörös földhöz" keverte, és ebből gyúrta meg az első Lulu-t, azaz az embert. Mitől lett negatív figura az, aki a vérét adta azért, hogy megteremtsék az embert? Nem is értem.

Tudna valaki ezekre a kérdéseimre válaszolni?

2014. júl. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 Napfonat ***** válasza:
Sátán = Enki??? Na hát ezt a badarságot! Enki volt az, aki Ziuszudrát (a később Noénak nevezett emberkét) beavatta az istenek tervébe, hogy el akarják pusztítani az emberiséget, és ő parancsolta meg neki, hogy megépítse a bárkát! Semmi olyan nem volt, hogy fellázadt Isten (vagy Anu) ellen! Testvére, Enlil ármánykodása ellen lázadt fel. Enlil akarta elveszejteni az emberiséget! Leginkább Enlil-re illene a Sátán tulajdonsága, nem Enkire! Hát ez hihetetlen! Enki egy pozitív figure, sátánista hölgyek és urak. Ne b.sszatok ki már vele!
2014. júl. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!